Opilá a agresivní řidička ve vysoké rychlosti zdemolovala v Trnové auto…

Pardubice – Nebezpečný hazard se životem svým i životy ostatních účastníků silničního provozu předvedla mladá řidička v noci ze 13. na 14. března v Trnové.

Po rodinné roztržce sedla značně opilá do vozu a po několikakilometrové jízdě a vysoké rychlosti, což dokládá fotografie tachometru nabourala do vzrostlého stromu u silničního sjezdu z hlavní komunikace u Globusu v okrajové části Pardubic. Záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje po příjezdu na místo nalezli zcela zdemolovaný vůz ze kterého byl nárazem doslova vymrštěn i celý motor. Během zásahu a ošetřování opilá pacientka častovala záchranáře nadávkami a vulgárními výrazy. Policie ČR na místě  provedla dechovou zkoušku s nemalým pozitivním výsledkem alkoholu v dechu. Agresivita pacientky však nepolevovala ani během transportu do Pardubické nemocnice kam byla převezena pro podezření na poranění páteře a končetin, tak na chirurgické ambulanci nemocnice.

Doufáme, že si řidička po vystřízlivění uvědomí co provedla, vážnou dopravní nehodu přežila, a co by svým jednáním mohla způsobit ostatním.

ZZSPak DN Trnova 14032019
« 1 z 5 »

Autor, foto a zdroj: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

Sledujte nás a sdílejte:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram