Nehoda u Volče skončila tragicky…

Pardubicko – U obce Voleč zasahovali v pátek 18. ledna v 8.45 hodin profesionální hasiči z Přelouče a dobrovolní hasiči z Chlumce nad Cidlinou. Na namrzlé vozovce zde došlo ke střetu osobního vozidla a nákladního automobilu. Na místo byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby.

Řidič osobního vozu ale svému zranění na místě podlehl. Hasiči dále zabezpečili vozidla proti vzniku požáru a zamezili úniku provozních náplní. Po odstranění následků nehody hasiči předali místo policistům a vrátili se zpět na stanici.

Reklama
HZS DN Volec 1801201903
« 1 z 3 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Pardubice 


Dnes před devátou hodinnou ranní na silnici I. třídy č. 36 mezi obcemi Býšť a Voleč došlo ke střetu osobního vozidla Škoda Octavia a nákladního vozidla zn. Man. Dvaapadesátiletý řidič osobního vozidla na místě bohužel zemřel. Policisté provedli u řidiče nákladního vozidla dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Silnice I/36 v místě nehody a současně sjezd z dálnice D11 č. 68 byly až do odpoledních hodin zcela uzavřeny. Příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •  
Reklama