Násilí ze strany nezletilých slečen skončilo na stole dubinského obvodního oddělení Policie ČR…

PARDUBICE – Fyzické napadení mladé (ještě školou povinné) slečny se dle oznámení odehrálo v Bubeníkových sadech. S ohledem na věk poškozené není možné uvádět žádné podrobnější informace k ní, ani k aktérkám, ale pouze to, že poklidné a přátelské posezení v parku se pro jednu z nich změnilo v okamžiky strachu.

Co se tam mělo odehrát? Rány do obličeje, zesměšňování, obvinění ze lži, kopance, tahání za vlasy a rány pěstí… Slečna se dožadovala odchodu, ale v tom jí „kamarádky“ bránily. Odejít k rodině se ji podařilo až po několika minutách. Jelikož se u napadené objevily podlitiny, čehož si rodiče nemohli nevšimnout, skončila u lékaře i na policii.

Reklama

Údajné aktérky, teď nebudou prázdninový čas věnovat pouze parku, ale i době strávené na policii, kde budou za přítomnosti rodičů či sociálních pracovníků odpovídat na několik důležitých otázek.

Oznámení prozatím evidujeme jako podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, kde trestní zákoník umožňuje uložit trest odnětí svobody v délce trvání až 2 let. Velkou roli zde bude hrát věk podezřelých a jejich míra zavinění.

Zdroj: Policie ČR
Foto: ilustrační redakce

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram