Muž přišel na návštěvu s nožem v ruce…

Pardubice – Vyděšená žena volala na tísňovou linku a žádala o pomoc. Do jejího domu se totiž dobýval bývalý přítel její dcery v domnění, že je jeho expřítelkyně doma.

I přes upozorněním ze strany matky, že nikdo jiný doma není, pokračoval muž ve svém jednání a rozhodně to nebyl žádný gentleman. Namísto květinou mával před domem kuchyňským nožem a dožadoval se vstupu dovnitř. Když zjistil, že nepochodí a žena jej upozornila, že zavolala na policii, agresor odložil nůž před domem a z místa odešel. Hlídka, která se okamžitě vydala na místo, nejprve uklidnila rozrušenou ženu a poté z ní vytěžili popis agresora.

Reklama

Při kontrole přilehlého okolí našli strážníci muže v nedalekém parčíku, jak leží na lavičce. Divoké řádění, které se konalo před domem, vystřídala alkoholová únava. Muž ležel na lavičce a při příchodu hlídky byl krotký jako beránek. Dechová zkouška u muže prokázala tři promile alkoholu v dechu, což mu zajistilo převoz na záchytku, kde zároveň muži ošetřili drobné poranění ruky. Po vystřízlivění následovala od strážníků pokuta za přestupek proti občanskému soužití.

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •  
Reklama