Módní show s Taťánou Gregor Brzobohatou v Tyršových sadech…

Pardubice – Módní show Flower Feelings se konala 15. dubna 2018 ve 20 hodin v Pardubicích v Tyršových sadech. Akci pořádal salon Moda 1342 paní Jany Veselé pro více než 300 diváků. Exklusivní hosté večera byli: Taťána Gregor Brzobohatá, Leona Machálková, Aneta Vignerová a finalistky Miss ČR.

V podvečer akce, uvítal hosty moderátor Jan Čenský. Záštitu nad akcí převzal primátor statutárního města Pardubic Ing. Martin Charvát a pochvalně se zmínil se o módních show:

Reklama
Reklama

Jsem velmi rád, že můžu být součástí tohoto krásného zážitku. Když si vzpomenu před 4 lety, když za mnou tenkrát přišla paní Veselá, že bychom mohli něco podobného uspořádat v Machoňově pasáži, tak jsem nevěděl, do čeho jdeme.

Proto jsem byl nadšen, že mě znovu oslovila, abychom se potkali v rámci realizace tohoto projektu. Jsem potěšen a velmi rád, že nachází paní Jana Veselá krásu v našem městě a chce Vám ho představit v tomto úžasném projektu. Přeji Vám krásný zážitek a jsem velmi rád, že jste našli cestu do Tyršových sadů.

Show pokračovala impozantní řečí Taťány Gregor Brzobohaté, kde představila svou Nadaci Krása pomoci a projekt Doma bez obav. Poté Aneta Vignerová top modelka předvedla několik krásných outfitů včetně dražených šatů a byla okouzlující. Dalších 20 modelek předvedlo krásné modely, zdobené živými květinovými věnci a dekoracemi ve vlasech. Působily jako víly. Modely Sportalm, Oblique, Katja Desing nebyly zdobeny šperky, ale živými květy a to působilo velmi jemně a svůdně. Na módní show bylo předvedeno celkem 90 modelů.

Na závěr vygradovala tuto show dražba hedvábných šatů. Vydražená částka za šaty a část výtěžku z akce přispěje Nadaci Krása pomoci.

Zdroj a foto: Fashion of MODA 1342

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram