Mlha a náledí způsobily komplikace na silnicích…

KRAJ – Mlha a náledí komplikovaly v pátek ráno dopravu v Pardubickém kraji. Hasiči zasahovali u několika dopravních nehod.

Například v 7.22 hodin vyslalo operační středisko jednotku hasičů do Ostřešan, kde skončil mimo vozovku osobní automobil. Ve voze cestovaly i dvě děti. Posádku vozu si do péče převzala zdravotnická záchranná služba. Hasiči zajistili vozidlo proti požáru i úniku provozních náplní a po odstranění všech následků nehody se jednotka vrátila zpět na stanici.

HZS DN Ostresany 15022019
« 1 z 2 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje


Krátce před půl osmou hodinou ranní vyjížděli záchranáři k dopravní nehodě osobního vozu mezi obcemi Mikulovice a Ostřešany na Pardubicku. Mladá řidička utrpěla zhmoždění ramene a krční páteře a byla převezena k dovyšetření do Pardubické nemocnice, dvě malé děti které ve voze také cestovaly byly bez zranění předány otci.

ZZSPak DN Ostresany 15022019
« 1 z 3 »

Zdroj a foto: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje


V Opatovci na Svitavsku hasiči vyjížděli k nehodě, při které osobní automobil srazil chodkyni. Zraněná chodkyně byla v péči zdravotníků a následně transportována vrtulníkem do brněnské nemocnice. Po vyšetření a zadokumentování nehody policisty, hasiči vytáhli automobil z příkopu.

Na silnici u obce Šedivec zasahovali hasiči ze stanice Žamberk a dobrovolní hasiči z Letohradu. Došlo zde k nehodě asi šesti osobních automobilů. Jeden z automobilů skončil na střeše. Kolize se obešly bez zranění. Na místo nechal velitel zásahu povolat pracovníky správy a údržby silnic, protože silnice ze Žamberku do Šumperka byla v ranních hodinách kluzká.

HZS DN Sedivec 15022019
« 1 z 3 »

Autor: por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje
Titulní foto: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

Sledujte nás a sdílejte:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram