Minus123minut zahrají v R Klubu Chrudim…

Praha/Chrudim – Kapela Minus123minut zahraje 2.3. v hudebním klubu R Klub v Chrudimi, koncert odstartuje ve 21 hodin. Návštěvníci se mohou těšit i na nové skladby z chystaného alba, které vyjde letos na podzim.

Tvůrčí proces a přípravu desk popisuje frontman kapely Zdeněk Bína následovně.

Reklama

“Probíhá příprava na desku, skládat hudbu a texty jezdím nejčastěji do lesa, je tam mír, klid, energie a totální soukromí. Poté se setkáváme v naší pražské zkušebně s Fredem a Dankem, kde ty písničky oblékáme do různých aranží, abychom s odstupem času vybrali pro nás tu nejlepší.Některé z nových písniček na desku hrajeme i na koncertech, těší nás fanoušky stále překvapovat, buď novou skladbou, nebo nečekanou improvizací, která se protáhne třeba na 15min.“ 

Kapelu tvoří trio uznávaných muzikantů; zpěvák, kytarista a autor písní Zdeněk Bína, baskytarista Fredrik Janáček a výjimečný bubeník Dano Šoltis. „Minuty“ také mírně pozměnili název skupiny na minus123minut (původně -123min). Minus123minut předtím působili v letech 1996 – 2009, vydali pět alb a obdrželi cenu Anděl za Objev roku v roce 1999. Hráli na předních českých festivalech, vyprodávali kluby u nás i na Slovensku. Jako jedna z mála tuzemských kapel slavili úspěchy také v zahraničí, kde odehráli kolem dvou set koncertů v klubech a na festivalech (Holandsko, Polsko, Francie, USA nebo Anglie…). V příštím roce se chystají vydat očekávané nové album.

Více info

FACEBOOK: www.facebook.com/minus123minut

Reklama

WEB: www.minus123minut.cz

Info ke koncertu v R Klubu Chrudim

FACEBOOK: www.facebook.com/events/368815470551241/

VSTUPENKY > www.smsticket.cz

Zdroj: Pardubice ŽIVĚ / R Klub Chrudim a kapela Minus123minut

 

  •  
  •  
Reklama