Mimořádné koncerty Komorní Filharmonie Pardubice…

Pardubice – V pondělí 18. června bude zahájen předprodej vstupenek na mimořádné koncerty jubilejní sezony Komorní filharmonie Pardubice. U vybraných mimořádných koncertů zavádí filharmonie nově chytrý nákup vstupenek neboli prodej v tzv. časových vlnách. Čím dříve zájemci vstupenky nakoupí, tím více ušetří. Vstupenky za nejvýhodnější cenu lze zakoupit pouze do konce června (1. vlna). Druhá prodejní vlna potrvá od 1. července do 30. září. Od 1. října budou vstupenky v prodeji již za základní cenu.

Prodejní vlny se týkají všech koncertů z cyklu Máme hosty a také vánočního a silvestrovského koncertu, které již roky patří k nejoblíbenějším.

Reklama

V rámci cyklu Máme hosty se jako první spolu s Komorní filharmonií Pardubice představí Chanson Trio Coucou. Listopadový koncert Na skok do Paříže odhalí posluchačům krásu francouzských šansonů a představí také autorskou tvorbu šansoniérky Radky Rubešové a jejího tria. V prosinci do Pardubic zavítá Martin Chodúr, vítěz historicky prvního ročníku Česko Slovensko hledá SuperStar. Představí se v rámci koncertu Čas na první dárek, při kterém zazní vánoční písně a koledy. Březen bude patřit spojení klasiky a beatboxu. Vůbec poprvé se na českých pódiích objeví tato jedinečná kombinace, kdy vokální kvintet KrisKros a přední český beatboxer Jaro Cossiga spojí síly s Komorní filharmonií Pardubice. Originální aranže klasických i populárních melodií ve vokálním i beatboxovém provedení jsou příslibem jedinečného zážitku. Koncert nese příznačný název To byste nečekali – classic meets beatbox.

V rámci vánočního koncertu (Vánoce jedině s Rybou) zazní mimo jiné Rybova Česká mše vánoční, ovšem letos si ji posluchači užijí v poloscénickém provedení. V jubilejní sezoně nebude chybět ani Silvestr s Komorní filharmonií Pardubice aneb Společně se naladíme.

Nejvhodnější doba na nákup vstupenek na uvedené koncerty je právě nyní v červnu. Vstupenky lze zakoupit v Turistickém informačním centru nebo online na webu kfpar.cz.

Také ostatní mimořádné koncerty budou v prodeji od 18. června. Jubilejní sezona nabídne řadu dalších lákavých koncertů, při kterých Komorní filharmonie Pardubice oslaví své kulatiny. Chystají se koncerty s herci VČD a swingovým orchestrem JK Band, Konzervatoří Pardubice, Chlapeckým sborem BONIFANTES, ZUŠ Lonkova a dalšími. Slavit se bude celou sezonu!

Komorní filharmonie Pardubice vzpomene také 100. výročí vzniku Československa unikátním pořadem Po stopách historie, který se uskuteční v kongresovém centru ATRIUM Palace Pardubice a bude doprovázen videoprojekcí. Ke staronové tradici komorních pořadů se vrátí rovněž koncertem s Vilémem Veverkou a Kateřinou Englichovou. S komorním pořadem se představí také Dvořákovo trio.

Zdroj a foto: Komorní filharmonie Pardubice

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram