Miloš Holaň před utkáním s Olomoucí…

„Zápas na Spartě dodá hráčům sebevědomí. Dokázali si, že když plní pokyny a makají na 110 procent a padají po držkách, že si pomáhají, tak se dá porazit i tak silný tým, jakým Sparta je. Zda nás podcenila, to je jejich problém, my se na utkání kvalitně připravili a zaslouženě jej vyhráli. Klíčem k vítězství byla dobrá hra v obraně a výborný výkon gólmana, jedinou kaňkou jsou neproměněné přesilové hry. Podali jsme jinak kompaktní týmový výkon.

Olomouc hraje urputný hokej, jsme na něj připraveni, věnovali jsme její hře porady i tréninky, kde cvičíme věci, které chceme, aby se objevily v naší hře. Očekáváme urputnou obranu, Olomouc ostatně nedostává příliš branek. Je těžkým soupeřem, ale my chceme potvrdit body ze Sparty.

Reklama

Hráči musí mít pohodu, ale nesmí být laxní. Proto se jim věnujeme ještě víc a děláme maximum pro to, aby výsledky byly lepší a body přicházely. Trénink individuálních činností a rozbory u videa do nekonečna tomu musí pomoci. Máme tu nové hráče, kteří nehráli takové systémy, proto jsme tu trenéři od toho, abychom jim pomáhali a oni toto přenesli do hry.

Doma je doma a my musíme z Tipsport areny udělat nedobytnou tvrz a dát jasný signál všem týmům, že z Pardubic vozit body nebudou.“

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a. s.

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram