Miloš Holaň před přípravným utkáním s Bílými Tygry Liberec…

Pardubice – Chtěl jsem rozbít čtrnáctidenní kemp, který je zaměřen na nabírání fyzické kondice. Nyní budeme moci poznat hráče v zápasovém režimu. Máme nové hráče, chceme je vidět co nejvíce, proto naše sestava bude směřovat k tomu, že budou vytížení hokejisté na zkoušku a ti noví. Za týden a půl se toho mnoho, co se týká taktiky, mnoho natrénovat nedá, neboť se věnujeme něčemu jinému. Teorii řešíme hlavně na videu, chceme, aby se zásadní pokyny objevily v naší hře.

Chtěl bych dát všem šanci v přesilových hrách a v oslabeních, přece jen to je příprava a ta je od toho, abychom hlavně na jejím začátku zkoušeli hráče. Pak už postupně budeme směřovat k tomu, aby tyto situace hráli vytipovaní hráči jako v extralize.

Reklama

Čeká nás trojice přípravných utkání, je to dostatek času, abych hráče poznal. Nějaký obrázek jsem si udělal z tréninků na ledě, jak pracují v zátěži a v individuálních činnostech, po těchto utkáních budeme vědět, co a jak.

Předpokládaná sestava Dynama

Brankáři: Ondřej Kacetl, Milan Klouček.

První formace: Daniil Miromanov, Josef Hrabal – Dalibor Bortňák, Miloš Bubela, Sacha Treille.

Druhá formace: Vojtěch Budík, Marek Trončinský – Tomáš Vracovský, Matouš Kratochvíl, Ondřej Machala.

Třetí formace: Rhett Holland, Hugo Gallet ­– Jan Mandát, Patrik Poulíček, Jordann Perret.

Čtvrtá formace: Karel Nedbal, Martin Bučko – Tomáš Vondráček, Antonín Dušek, Denis Kusý.

Doplňující informace

Utkání se odehraje v malé hale ČSOB Pojišťovna ARENY od 17.00 hodin, vstupenky za cenu 20 korun pro majitele poukazů na permanentky, nebo za 50 korun jsou v prodeji online na www.hcdynamo.cz/vstupenky, pokladny haly budou otevřeny od 13.00 do 17.00 hodin nebo do jejich vyprodání. Kapacita malé haly činí 500 míst. Doporučujeme si vzít teplejší oblečení.

Zdroj: HC Dynamo Pardubice
Foto: Jan Jedlička / HC Dynamo Pardubice

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram