Michal Hrůza a skupina WAIT zahrají pro Rebečina Křídla…

Pardubice – V Pardubicích proběhne unikátní koncert Michala Hrůzy a jeho kapely Hrůzy a také skupiny WAIT, pro nadační fond Rebečina Křídla, který se uskuteční 19. 10. 2018 od 19:00h v kongresovém centru Atrium Palace Pardubice (AFI).

Tento charitativní večer je organizovaný na podporu Rebeky, která trpí zatím těžce léčitelným onemocněním kůže zvaným nemoc motýlích křídel. O Rebece se můžete dozvědět více zde: www.rebecinakridla.cz.

Reklama

Veškerý výtěžek z akce je určen pro podporu nadačního fondu, který byl založen nejen na pomoc Rebece ale dalším dětem v našem regionu.

Michal Hrůza je významná osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než dvacet let. Několik let žil a tvořil v Pardubicích a rád se sem vrací. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelu Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba. Aktuálně vydává nové album „Michal Hrůza v Rudolfínu“

Je také velmi úspěšným autorem filmové hudby a skladeb pro další interprety. www.michalhruza.cz

WAIT je poprocková skupina z Pardubic/HK která je stálicí klubové a festivalové scény v ČR a na Slovensku. Vydala 2 alba „Wait for Me“ a „Life Game“. Skladby kapely WAIT jsou slyšet i v českých rockových rádiích.

Skupina intenzivně koncertuje a pro tuto akci má připravený speciální set skladeb, které hraje pouze výjimečně. WAIT je častým hostem na turné českých rockových a popových interpretů.

Pardubice považuje za svou domovskou scénu. Více informací je zde: www.waitband.cz a www.facebook.com/waitbandcz

Vstupné: předprodej 250 Kč, vstupenky lze zakoupit v Informačním centru Pardubic nebo na Tickerportal.cz
Cena na místě bude 300Kč.

Zdroj a foto: ALS Czech Republic, s.r.o.

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram