Michal David zahájí premiéru open air koncertů ve Svojšicích, následovat bude pevnostní město Josefov…

Michal David se poprvé ve své historii vydává na koncerty pod širým nebem. Koncerty jsou naplánovány v období od 1. června do 15. září. Pro první a zároveň zahajovací koncert celého Allianz open air turné pořadatelé vybrali areál ve Svojšicích u Pardubic, následovat bude Josefov u Jaroměře. Fanoušci nejznámějšího českého hitmakera se mohou těšit na zbrusu nově vyladěný program speciálně pro venkovní koncerty a také na mimořádného hosta – Markétu Konvičkovou. Východočeské zastávky zpestří svou afterparty DJ Pavel Cejnar.

Pro Michala Davida je open air tour premiérou, protože nikdy podobné turné neabsolvoval. Na koncertech se představí nová kapela KVATRO, kterou Michal David poprvé představil na koncertě ve Foru Karlín v listopadu 2017. Tato kapela bude doprovázet Michala Davida na všech venkovních koncertech. Michal David se svým týmem připravil nový program, kde se také můžete těšit na zpěvačku Markétu Konvičkovou. Třiadvacetiletá rodačka z Třince v roce 2010 byla oceněna Českým slavíkem jako objev roku. Pod jasnou oblohou nás čeká skloubení krásy s hvězdnými hity Michala Davida na jednom jevišti. Cílem tour je navštívit především menší města v České Republice.

Reklama
Reklama

První zastávkou Allianz open air tour Michala Davida budou Svojšice u Pardubic. 1. června bude zahájena Allianz tour 2018. A start to bude stylový. Kromě skvělé atmosféry v průběhu celého večera bude pro všechny připravena afterparty s DJ Pavlem Cejnarem, která odstartuje ihned po skončení koncertu Michala Davida. Pro návštěvníky bude připraveno bohaté občerstvení. Cena vstupenky bude 490,-, která je na stání. V areálu však můžete využít k sezení lavičky či si vzít deku a sednout si na trávu do vyvýšených prostor, které najdete v areálu. Východočeské zastávky celé tour produkuje agentura Máša agency, která druhý den, tedy v sobotu 2. června, přiveze Michala Davida do Josefova u Jaroměře, kde na návštěvníky čeká stejně bohatý program jako ve Svojšicích, takže i s afterparty DJ Pavla Cejnara.

Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketportal a na webových stránkách Michala Davida:
https://www.michaldavid.cz/terminy-akci/
Na této adrese každý zájemce najde souhrn všech koncertů, včetně odkazů na přímý prodej vstupenek do každého města.

Zdroj a foto: DAK production s.r.o. – PUBLIC RELATIONS

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram