Má premiéru nový klubový videomagazín FK Pardubice…

Pardubice – Fotbalový klub FK Pardubice připravil pro své fanoušky novinku. V 19:00 hod. bude mít na sociálních sítích, a pochopitelně i na klubovém webu FK Pardubice, premiéru nový počin – fotbalový videomagazín LIBERO.

S novinkou si počkali na začátek sezóny a tak už na vás čeká videomagazín LIBERO! Ten bude každý měsíc informovat o dění v pardubickém klubu. „Pořad budeme nabízet našim přiznivcům na konci každého měsíce. Vždy se bude skládat z několika reportáží, jeho délka bude přibližně 15 minut,“ vysvětluje PR manažer klubu Radek Klier.

Reklama

Ten věří, že nový formát se bude fotbalovým příznivcům líbit. „Je to něco trochu jiného, než jsme dosud nabízeli. LIBERO se často zaměří na zákulisí klubu a dbát budeme na to, aby každý díl byl pestrým mixem informací.“ Hned první díl jich nabídne několik. „Nechci toho příliš prozrazovat, diváci se vše dozvědí již za několik hodin. Ale mám radost, že se do přípravy magazínu zapojilo víc lidí, než jsem zpočátku doufal. Hlasem nám například v jedné reportáži pomohl fotbalový komentátor České televize Jiří Štěpán,“ prozradil klubový PR manažer.

Magazín LIBERO má lehce zapamatovatelnou znělku, zajímavou grafiku a moderátorku, která zaujme. „Pro naší moderátorku Sáru je to premiéra v oboru, ale věřím, že před kamerou bude podávat stejně dobré výkony, jako na hřišti,“ prozradil Radek Klier.

Pro tvář pořadu totiž FK Pardubice sáhl do svých řad! „Od startu projektu jsem chtěl před kameru fotbalistku. A jsem rád, že magazínu LIBERO se díky tomu dostalo nepřímé propagace i v regionálním tisku. Každý si zkraje tohoto týdne mohl přečíst, že Sára Kabeláčová byla vyhlášená nejlepší fotbalistou FK Pardubice za rok 2018,“ prozradil zajímavou informaci. Právě tato dvacetiletá fotbalistka vás bude pořadem provázet.

Premiéru magazínu LIBERO můžete sledovat ve čtvrtek 28.2.2019 v 19:00 hod. buď na facebookovém profilu, nebo na klubovém webu. Držte nám palce! 

Zdroj a foto: FK Pardubice

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram