Loupež se „šťastným“ koncem. Policie hledá svědky loupeže…

PARDUBICE – Přesto že nadpis zprávy má celkem pozitivní konec, zabývají se kriminalisté případem loupeže, při které dvojice mladých mužů na nábřeží Závodu míru v Pardubicích okradla 59letou ženu o kabelku. 

Na konci července se oběť vracela z oslavy domů, po pár metrech cítila, že ji někdo sleduje a blíží se k ní. Byl to muž menší a subtilní postavy, který řekl: „Dej mně kabelku, nebo tě zabiju!“

Reklama

Všude tma, svítilo veřejné osvětlení, na dohled nikdo nikdo další nebyl, pachatel do oběti strčil, strhl jí kabelku z ramene a dal se na útěk. Opodál se najednou objevila trojice dalších mužů, kteří slyšeli volání o pomoc a za pachateli se rozeběhli. Po pár okamžicích jeden z přítomných přinesl kabelku zpět, pachatele však nedohonil. Paní poděkovala, odešla vystrašená domů a zavolala policisty.

Kolegům ze služby kriminální policie se podařilo v kamerových záznamech vytipovat 2 muže, kteří by mohli vědět, co se na místě opravdu stalo.

Pokud poznáte osoby na pardubickém nádraží, které evidentně hledají to správné vlakové spojení pohledem na informační tabuli, volejte na tísňovou linku 158. Děkujeme.

PCR Loupez 1408201801
« 1 z 3 »

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram