Krásný dětský den aneb Zámkohraní slibuje muziku, divadlo i hry…

Pardubice – Krásný dětský den aneb Zámkohraní zaplní v neděli 20. května nádvoří a parkán Zámku Pardubice. Děti a rodiče si od 14 hodin užijí koncerty, dílny, hry a divadlo. Třetí ročník dětského dne na zámku pořádá spolek Dea Dealbata, z. s., ve spolupráci s Východočeským muzeem v Pardubicích.

„Po úspěchu minulých ročníků čeká i letos návštěvníky pestrý mix muziky, divadla, her a tvůrčích dílen,“ zve ředitel Východočeského muzea v Pardubicích Tomáš Libánek. „Zahrají Bóďa a Skalda mladší a také domácí Kapitán Vejfuk, Suprman Betmen, Ůplney Mimoň a Fuj Dysko alias Mixle v piksle,“ zve jeden z organizátorů Petr Martínek. Divadelní program zahájí Brodivadlo a výpravný loutkový muzikál.  Další představení bude pohádkové – Tři zlaté vlasy děda Vševěda v podání divadla Víti Marčíka.

Reklama

Na nádvoří i v parkánu zámku vystoupení doplní spousta aktivit. „Těšit se můžete na žonglérskou dílnu, hudební zkušebnu nebo bublifukové hrátky. Chybět nesmí populární orientační závod a zvířátka v parkánu,“ dodává Martínek. Účastníci si zdarma prohlédnou také interaktivní výstavu Včely ze všech ú(h)lů.

Program:

Brodivadlo – loutkový výpravný muzikál
Bóďa a Skalda ml. – puknáči hrají dětem
Divadlo Víti Marčíka – pohádka Tři zlaté vlasy děda Vševěda
Mixle v piksle – legendární dětská rokenrolová kapela

Vstupné 50 Kč, děti do 3 let zdarma. Více na www.facebook.com/events/210261136237192/

Zdroj a foto: Východočeské muzeum v Pardubicích

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram