Kopeme pro Míšu! Dynamo chystá charitativní fotbalové utkání. Přeprodej vstupenek na sezonu…

Pardubice – Vzhledem k velkému zájmu fanoušků v poslední dny rezervací míst z minulé sezony se hokejový klub Dynamo Pardubice po domluvě s Rozvojovým fondem Pardubice rozhodl otevřít pokladny haly i v tento pátek, tedy v poslední den pro možné uplatnění rezervací. V pátek 15. června 2018 budou pokladny haly otevřeny od 12.00 do 18.00 hodin, dokdy mají loňští permanentkáři možnost získat „svá“ místa.

Vzhledem k nařízení Evropské unie na ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation) je nutné, aby majitelé platebních karet DYNAMO, chtějí-li využít slevu pro platbu online, provedli jejich novou registraci v systému ONLINE VSTUPENKY na webu www.hcdynamo.cz/vstupenky.

Reklama

Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2017/2018 trvá do pátku 15. června 2018 do 18.00 hodin, fanoušci je mohou využít po zadání ID čísla loňské permanentky na svém místě (jsou označeny černou tečkou) v systému ONLINE VSTUPENKY. V pondělí 18. června 2018 klub zanese uvolněná místa do běžného prodeje, který poběží až do pátku 31. srpna 2018.

V případě zájmu o koupi permanentky na fakturu, je nutné nejprve provést objednávku na e-mail info@hcdynamo.cz.

Majitelé platebních karet Dynamo z minulé sezony mohou uplatnit nově vyšší, tedy desetiprocentní slevu, stejná výše zlevnění je nově připravena pro permanentkáře ze sezony 2017/2018. Obě výhody dohromady činí patnáct procent!

Více informací o prodeji permanentek: 

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a. s.

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram