Kapitán pokračuje! Novou smlouvu podepsal Tomáš Rolinek…

Pardubice – Dynamo má jasno: i v novém ročníku jej povede s kapitánským céčkem útočník Tomáš Rolinek. Zkušený forvard se s vedením klubu domluvil na novém kontraktu a dohodu stvrdil svým podpisem.

„Na tuto zprávu všichni fanoušci čekali, jsem rád, že mohu oznámit, že jsme podepsali novou smlouvu s naším kapitánem Tomášem Rolinkem. Mám velkou radost, že Tomáš pokračuje ve své kariéře a že ji nadále spojuje s naší organizací,“ oznámil předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Reklama
Reklama

Po svém návratu do Pardubic prožil pardubický kapitán bodově úspěšnou sezonu, vstřelil v ní čtrnáct branek a přidal sedmadvacet nahrávek. „Musím přiznat, že jednání byla velmi jednoduchá. Měl jsem enormní zájem, aby Tomáš pokračoval, obzvláště poté, co předvedl v minulém ročníku. Bylo to o tom, zda bude mít chuť a on ji hned na začátku našich rozhovorů potvrdil. S agentem jsme se během krátké doby domluvili na podmínkách a poté podepsali kontrakt,“ prohlásil šéf klubu.

Pro Dušana Salfického je podpis smlouvy s Tomášem Rolinkem velmi důležitý z hlediska pokračování skládání kádru pro nový ročník. „Tomáš je pro mě lídr na ledě i v kabině, on je autoritou, která pomáhá trenérům v komunikaci s týmem. V letošním ročníku opět dokázal, jakou je osobností. Jsem velmi rád, že jsme se domluvili a že nadále pokračuje s hokejem. On je pro mě jedním z velmi důležitých kamenů celého týmu,“ nechal se slyšet generální manažer Dynama.

Předseda představenstva připomněl, že s kapitánem konzultuje řadu svých kroků. „Když jsem do své funkce šel, tak jsem hovořil o našem Dynamu a já beru Tomáše za obrovského srdcaře a kluka, který tady vyrostl. Chci, aby věděl, jakým směrem klub jde a informuji ho o dění, aby byl v obraze. Pomáhá to pak přenášet do kabiny, aby věděl, v jaké situaci se nacházíme a on nám pomáhá tyto informace předávat do šatny. Kdyby náhodou končil, tak má u nás otevřené dveře dokořán i v jiných pozicích, proto chci, aby věděl, jak co funguje. Jsem vděčný, že nám je i v tomto nápomocen,“ doplnil Dušan Salfický.

Tomáš Rolinek neskrýval po podpisu smlouvy svou radost z toho, že může nadále oblékat pardubický dres. „Agent s Dušanem Salfickým vyladili smlouvu, já se tak mohu těšit na další sezonu v dresu Dynama. Věřím, že v novém ročníku budeme ještě úspěšnější – všichni máme mnoho elánu po posledním úspěchu, chceme dokázat ještě více. Věřím, že pardubický hokej se bude nadále zvedat,“ prohlásil.


Tomáš Rolinek: Mám chuť a elán nadále hrát!

V pátek ráno podepsal nový kontrakt s pardubickým hokejovým klubem útočník Tomáš Rolinek. Dle svých slov dlouho nepřemýšlel, zda pokračovat v kariéře.

„Jsem velmi rád, že jsem v Pardubicích podepsal novou smlouvu a mohu zde nadále hrát. Agent s Dušanem Salfickým vyladili smlouvu, já se tak mohu těšit na další sezonu v dresu Dynama. Věřím, že v novém ročníku budeme ještě úspěšnější – všichni máme mnoho elánu po posledním úspěchu, chceme dokázat ještě více. Věřím, že pardubický hokej se bude nadále zvedat,“ řekl kapitán Dynama.

Pomohl klubový úspěch v minulém ročníku ve vyjednávání o novém kontraktu?

„Jsem v pozici, že spíše řeším, zda chci pokračovat… Samozřejmě zájem klubu mě těší, jsem rád, že jsme se v pohodě domluvili a já mohu hrát hokej dál.“

Takže vás Dušan Salfický nemusel příliš přemlouvat?

„Vůbec! Mám chuť a elán nadále hrát. Jedná se jednodušeji, když máte za sebou úspěšnou sezonu a když chcete pokračovat. Dušan Salfický s trenéry asi moc dobře ví, proč mi nadále věří a podepisují mě. Já si pojedu to svoje, aby tým nadále fungoval i v příští sezoně.“

Jak se chystáte na novou sezonu?

„Je pátek, podepsali jsme smlouvu a já se od pondělí začnu připravovat na novou sezonu. Dovolená skončila, je nutné trénovat, nyní mě čeká letní příprava, abych se co nejlépe nachystal na nový ročník.“

Na co se těšíte?

(Pousměje se) „Až skončí letní příprava a začneme trénovat na ledě. Nemohu pak, pomyslím-li na sezonu, nevzpomenout na domácí utkání před našimi fanoušky!“

Zdroj: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a. s.

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram