Kapela TŘI SESTRY zahájí open air sezónu v Pardubickém pivovaru…

Pardubice – Areál Pardubického pivovaru bude v pátek 25. května opět v obležení fanoušků kapely TŘI SESTRY. Hlavním zpěvákem této známé skupiny je Lou Fanánek Hagen, který se tradičně těší na první open air koncert. Ten proběhne právě v Pardubickém pivovaru. Pro návštěvníky je připraveno Čerstvé pivo z ležáckého sklepa a také 11 stupňové pivo Vilém právě z produkce Pardubického pivovaru.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a dvouhodinový koncert Tří sester, kde vám představíme zcela nový play list. Kapela Tři sestry vyměnila více než třetinu písní. V areále se rozezní písně z alb Na Kovárně to je nářez nebo Lihovka. Ale nebojte, o tradiční písně jako je Zelená, Mexiko, Život je takovej nebo Modlitba pro partu nepřijdete.

Reklama
Reklama

Jako své hosty přiveze kapela Tři sestry další skupiny E!E , Doktor P.P. a MZH. Areál pivovaru bude otevřen od 17 hodin. Koncert skupin začne v 18 hodin a konec celé akce nebude dříve než o půlnoci. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet.

V případě nepříznivého počasí bude část areálu zastřešena.

Vstupenky si nyní můžete zakoupit kdekoliv v síti Ticketstream, v prodejnách Pivovarka nebo na dalších předprodejních místech, které najdete na webu www.trisestrypardubice.cz.

Cena vstupenky v předprodeji je 350 Kč, na místě pak bude vstupenka za 400 Kč.

Celou akci již po sedmé pořádá pardubická produkční agentura MÁŠA AGENCY

Zdroj a foto: DAK production s.r.o.

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram