Kalendář akcí

  •  
  •  
Říj
24
Čt
Nábor do registru dárců kostní dřeně Pardubice v Galerie Café Park Restaurant
Říj 24 @ 10:00 – 17:00

Věnujte prosím 10 minut svého času pro záchranu života! Pro zápis do registru stačí jen na místě vyplnit zdravotní dotazník a darovat vzorek (slin) z ústní dutiny.

Každý čtvrtý nemocný svého dárce nenajde, pomozte nám to změnit!

Více na www.kostnidren.cz či www.darujzivot.cz

Siberian Meat Grinder /RU, Bikkinyshop /CZ, Don Gatto/HU v R Klub Chrudim
Říj 24 @ 20:00 – 23:45
Siberian Meat Grinder /RU, Bikkinyshop /CZ, Don Gatto/HU @ R Klub Chrudim | Chrudim | Pardubický kraj | Česko

Last minutová pecka na říjen a nájezd ruského cara do chrudimské mekky tvrdého rocku! Tahle banda neskutečně jede a drtí světová pódia svou směsicí metalu, hardcoru a rapu. Tohle je crossover moderní doby a naživo opravdový sibiřský masomlejnek.

www.facebook.com/SIBERIANMEATGRINDER/

Ruskou mašinu podpoří česká crossoverová metalcore banda BIKKINYSHOP, která má na světě novej singl/klip a jejich tvorba budí v poslední době čím dále větší zájem.

www.facebook.com/bikkinyshop/

https://bandzone.cz/bikkinyshop

…a jako první nás naladí skvělí a v Čechách oblíbení DON GATTO z Maďarska a napumpujou do nás super nakažlivej punk/hardcore!

www.facebook.com/dongattohc/

www.dongatto.com/

POZOR! Začíná se hrát už ve 20:00!

vstup: 270,- Kč předprodej/320,- Kč na místě
info o předprodeji již brzy

Říj
25
20 let Ponorky! v RC Ponorka
Říj 25 @ 17:00 – 23:45
20 let Ponorky! @ RC Ponorka | Pardubický kraj | Česko

Ponorka slaví 20 let své existence!!!
POZOR:Předprodej pouze ve čtvrtek 24.10. v Hospodě Ponorka a to od 14,30 do 19,00 za 60,- kaček!!!Podmínkou je vypít 1 jakékoliv v pivo !!!

lineup :

1. Marmeladoff 19,00 – 19,45
2 Who Knows ! 20,00 – 20,45
3. Donrvetr 21,00 – 21,45
4. The May Revolution 22,00 – 22,45
5. Kalkata Band 23,00 – 23,45

Marmeladoff
(Pardubice)
https://bandzone.cz/marmeladoff
Ondra Vojtěch(Laxaurin a Klement,Oscar Band),Max Andrew,Martin Vobořil(Donrvetr)

Who Knows?
(alternative-rock / Pardubice)
https://bandzone.cz/whoknows
www.facebook.com/pg/band.whoknows
Who Knows? je pardubická kapela hrající nezávisle alternativní akustický rock s osobitými texty, což znamená, že se v její tvorbě prolínají prvky rocku, blues, folku a popu v netradičním pojetí.

Donrvetr
(Pardubice)
https://bandzone.cz/donrvetr
https://www.facebook.com/pages/Donrvetr/331442140226725?
Koncem roku 2009 jsme překonali lenost a po několika letech plánování, co všichni členové hráli po jiných kapelách, jsme se rozhodli, že svět by neměl být ochuzen o tu skvělou příležitost slyšet hrát nás pohromadě! Z kapely Hlína se trhlo sehrané duo Martin Vobořil (el. kytara) a Martin Karas (příčná flétna), z kapely Battle Matěj Karas (saxofon) a po dlouze se vlečících peripetiích na rytmických postech přišli mladí perspektivní muzikanti: Vojta Kubáč (basová kytara) a Víťa Hořeňovský (bicí). Nyní kapela koncertuje po celé České republice a baví svoje posluchače údernou funky-jazz-rockovou muzikoui s origináními texty. Za dobu sevého působení nahrála kapela Donrvetr dvě cd – v roce 2011 demo cd Egosong a v květnu 2013 jsme pokřtili dlouhohrající cédéčko s názvem Majstrštyk. …

The MayRevolution
(Pardubice)
https://www.facebook.com/themayrevolution
https://bandzone.cz/mayrevolution
Hudební styl May Revolution nelze lehce zařadit, přesto se pohybuje na pomezí punk-rocku až popu. Razí se cesta originality , a proto přesně nelze každou skladbu přesně zařadit.
May Revolution je víc, než jen hudba. Svými texty se snaží reflektovat společenské dění dnešní doby. Nezajímají nás stálé dohady o finanční krizi a politice. Tady se mluví o společenské krizi, o lidech bez Boha, bez lásky a bez porozumění. O společnosti která myslí jen a jen na sebe a nedokáže nikomu nic darovat. Příjde ti taky, že dnešní době něco zoufale chybí?

„Let´s start to make a better world“

Kalkata Band
(Pardubice)
https://bandzone.cz/kalkataband
Hudební těleso, jakým je Kalkata Band, budí takový respekt, že se k němu v dobách jeho největší slávy báli vyjadřovat i hudební kritici!!!

Umění k večeři〖◎〗Shepard–Strejc–Dvořák v GAMPA - Galerie města Pardubic
Říj 25 @ 18:00 – 21:00
Umění k večeři〖◎〗Shepard–Strejc–Dvořák @ GAMPA - Galerie města Pardubic | Pardubický kraj | Česko

Připojte se ke společné galerijní večeři, poslechu a neformální diskusi s Craigem Shepardem a vystavující dvojicí Kryštofem Strejcem a Jakubem Dvořákem., kteří budou zároveň večeři i sami připravovat (a vy jen konzumovat – jídlo🍽️ i umění🎨).
🕴️🕴️🕴️
O hudbě, tichu, chůzi, umění, životě.
Doporučujeme předchozí rezervaci na: sarka@gmpardubice.cz, doporučený příspěvek je 150 Kč.

Více na www.gmpardubice.cz

The Atavists Lo-Fi Live tour v Žlutý pes club
Říj 25 @ 19:30 – 23:30

The Atavists se u nás představí v rámci své podzimní LO-FI LIVE TOUR.
Můžete se těšit ještě na brněnské Twin Soul Brothers a liberecké melancholiky LRU.

Gaia Mesiah + support: Phatlip v R Klub Chrudim
Říj 25 @ 21:00 – 23:30
Gaia Mesiah + support: Phatlip @ R Klub Chrudim | Chrudim | Pardubický kraj | Česko

Během přestávky se všichni členové věnovali jiným hudebním projektům, aby se v roce 2016 na podzim sešli na velmi úspěšném comebackovém turné a zjistili, že v jejich spolupráci se snoubí respekt s novými zkušenostmi hudebními i lidskými. Bylo to magické. V roce 2017 proběhlo další turné – TeleporTour, vznikl videoklip k nové písni Sílu! a kapela začala pracovat na nové desce.

Výsledek Album „Excellent Mistake“

„Excellent Mistake se opět přibližuje svou náladou našemu prvnímu albu Ocean. Proces jeho vzniku je plně vyjádřen i v názvu, protože když zachytíte chybu v muzice a správně si s ní pohrajete, může vzniknout něco opravdu excelentního,” říká kytaristka Morella, a dodává: „Stejné je to i s desetiletou přestávkou kapely – jsme naplněni novou energií a poučeni ze svých chyb.“ Charismatická zpěvačka Marka Rybin upřesňuje: „Byli jsme schopní dát dohromady během čtyř měsíců barevnou desku, která je autorská ve všech směrech a vystihuje Gaiu přesně tak, jako když poprvé začala nabourávat klidné vody české hudební scény. A hlavně jsme rozhodně nevyměkli!”

Říj
26
So
Oživená zámecká kuchyně na zámku Žleby v Zámek Žleby
Říj 26 @ 9:00 – 16:00
Oživená zámecká kuchyně na zámku Žleby @ Zámek Žleby | Žleby | Středočeský kraj | Česko

Nedílnou součástí standardního prvního prohlídkového okruhu bude návštěva plně zprovozněné a provoněné zámecké kuchyně. Kuchtíci a kuchtičky v historických kostýmech se postarají nejen o doprovodný program, ale i o zajímavý exkurs do každodenního života na zámku v dobách dávno minulých.

Příplatek 20 Kč k I. prohlídkovému okruhu.

Na prohlídky zámku doporučujeme rezervaci!

zleby@npu.cz, tel: 327 398 121PZ Zamek Zleby Zamecka kuchyne 05
« 1 z 5 »

Craig Shepard (US) ⇢ Silent Walk v GAMPA - Galerie města Pardubic
Říj 26 @ 10:00 – 13:00
Craig Shepard (US) ⇢ Silent Walk @ GAMPA - Galerie města Pardubic | Pardubický kraj | Česko
Tichá procházka ulicemi města pod vedením Craig Shepard. Sdíleným tichem skupina vytváří organickou oázu klidu, která se pohybuje městskou krajinou. Nechte se provést Pardubicemi, bez stresu a cíle, o němž byste museli uvažovat.
Soustřeďte se jen na každý daný moment, prožijte jinou zkušenost z města, které zdánlivě znáte jako své boty. 👞👞👟👟🥾🥾👢👢

Craig Shepard je americký trombonista, skladatel a zvukový umělec, jehož práce je charakterictická citlivým a poetickým přístupem k tichu a k veřejnému prostoru. Jedním z jeho nejznámnějších projektů je On Foot, který realizoval ve Švýcarsku (2005) a ve Spojených státech (2012). Ve Švýcarsku, na své 31-denní pouti z Ženevy do St. Margrethen, každý den složil a odehrál novou skladbu. Ve Spojených státech – New Yorku, pak během 91 dní skrz naskrz probrouzdal Brooklyn, aby den co den vytvořil novou skladbu a každou neděli pak na jiném veřejném prostranství Brooklynu odehrál koncert. Jiným z jeho hudebních projektů je např. Trumpet City – živá zvuková instalace pro 18 a více trumpetistů ve veřejném prostoru.

〈 ENG 〉
Silent, cell-phone-free walk, lead by Craig Shepard. By committing to each other to keep silence, a group creates a bubble of stillness which moves through the urban landscape. Let go of the need to consider where you are going. Focus simply on where you are. Enjoy a new experience of the town where you live. 👞👞👟👟🥾🥾👢👢

Craig Shepard is an american composer, trombonist and sound artist, who makes music related to stillness. His projects include On Foot: Switzerland (2005), On Foot: Brooklyn (2012), or Trumpet City. In Switzerland, he walked 250 miles. Every day he composed a new piece, wrote it down and performed it. In Brooklyn, he walked everywhere he went. For each of 13 weeks, he composed a new piece and each Sunday, he led a silent, cell-phone free walk to a different location in Brooklyn and performed the piece he composed that week outdoors in a public space. Trumpet City is a 60 minute live-installation of 18 or more trumpets performing outdoors in a public space.

Pivní republika – Októbrfest ve Mlýnech v Automatické mlýny
Říj 26 @ 12:00 – 22:00
Pivní republika - Októbrfest ve Mlýnech @ Automatické mlýny | Pardubický kraj | Česko

Pojďte s námi oslavit 101. výročí založení republiky!

– 10 výčepních píp
– 10 vybraných řemeslných piv z těch nej pivovarů 🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺 (MORDÝŘ, CLOCK, HRADECKÝ KLENOT, MAD CAT, COBOLIS, NERATOV)
– každé pivo v jiném pivním stylu (ležák, IPA, APA, wiezen, porter, bock, stout, saison, vídeňák, kyseláč atd.)
– jakékoliv pivo pouze za 35 Kč (u těch dražších je cena za 0,3l, jinak za 0,5l)
– široká nabídka pivního občerstvení – každé jídlo také pouze za 35 Kč (řízek, klobása, utopenec, pizza, hranolky, …) 🥖🥩🍗🌭🍔🍟🍕🥪🍲
– po celý den zajímavý hudební program (podrobnosti postupně na FB)
🇨🇿 Je co slavit. V tento termín se nám sešlo několik zajímavých datumů: 28. října 1918 byla založena naše republika; do října zasahuje mnichovský Oktoberfest; taky tady bylo něco jako „Velká říjnová…“ (to slavit nechceme, ale bylo by dobré na to nezapomínat); no a určitě by se ještě něco dalšího našlo.
Ale i kdyby ne, pojďme se sejít, pobavit se, ochutnat skvělá piva, porovnat rozdíly mezi jednotlivými pivními styly…

Když už jsme u té velké říjnové a bude tam spousta piva, přijměte výzvu!
Říkejme tomu třeba Velká říjnová… pivní výzva – pivní GRAND SLAM 😉 :
– přijmi výzvu a zaregistruj se do ní (formulář dole na stránce, All Inclusive)
– v průběhu akce si dej všech 10 druhů piv
– když se ti to podaří, staneš se jedním z prvních členů připravovaného Klubu pivních borců

Klub pivních borců: ještě úplně nevíme, co to bude, ale chceme to, bude to a bude to stát za to :-). Tak s nenech ujít první příležitost se do klubu dostat!

Kapacita vnitřních prostorů mlýnů není neomezená, proto je potřeba si účast zarezervovat.

Rezervaci proveďte na http://nachmelenemlyny.cz/pivni-republika/

Michal Prokop Trio + Jesse Ballard /USA/ v Žlutý pes club
Říj 26 @ 20:00 – 23:45

V listopadu si připomeneme 30 let od revoluce. Pojďte si vzpomenout na toto výročí spolu s lidmi, kteří jsou velkými osobnostmi (nejenom) české hudební scény už z předrevolučních dob.

Večer zahájí trio Jesse Ballarda /USA/, Joe Kučery /D/ a Honzy Hrubého. Jesse Ballard nahrál s tímto triem album, které bude pokřtěno právě na tomto koncertě. Kmotrem nového alba nebude nikdo jiný, než Michal Prokop, který se svým triem vystoupí na závěr večera.

Michal Prokop Trio + Jesse Ballard /USA/ v Žlutý pes club
Říj 26 @ 20:00 – 23:00

V listopadu si připomeneme 30 let od revoluce. Pojďte si vzpomenout na toto výročí spolu s lidmi, kteří jsou velkými osobnostmi (nejenom) české hudební scény už z předrevolučních dob.
Večer zahájí trio Jesse Ballarda /USA/, Joe Kučery /D/ a Honzy Hrubého. Jesse Ballard nahrál s tímto triem album, které bude pokřtěno právě na tomto koncertě. Kmotrem nového alba nebude nikdo jiný, než Michal Prokop, který se svým triem vystoupí na závěr večera.

Říj
27
Ne
Oživená zámecká kuchyně na zámku Žleby v Zámek Žleby
Říj 27 @ 9:00 – 16:00
Oživená zámecká kuchyně na zámku Žleby @ Zámek Žleby | Žleby | Středočeský kraj | Česko

Nedílnou součástí standardního prvního prohlídkového okruhu bude návštěva plně zprovozněné a provoněné zámecké kuchyně. Kuchtíci a kuchtičky v historických kostýmech se postarají nejen o doprovodný program, ale i o zajímavý exkurs do každodenního života na zámku v dobách dávno minulých.

Příplatek 20 Kč k I. prohlídkovému okruhu.

Na prohlídky zámku doporučujeme rezervaci!

zleby@npu.cz, tel: 327 398 121PZ Zamek Zleby Zamecka kuchyne 05
« 1 z 5 »

Říj
28
Po
Výlov Bohdanečského rybníka v Bohdanečský rybník
Říj 28 @ 7:30 – 15:00
Výlov Bohdanečského rybníka @ Bohdanečský rybník | Lázně Bohdaneč | Pardubický kraj | Česko

Břehy Bohdanečského rybníka již tradičně 28. října ožívají při příležitosti výlovu ryb. Nejinak tomu bude i letos – ve sváteční pondělí tu bude možné přihlížet výlovu a rovnou i ochutnat pokrmy připravené z čerstvých ryb.

Návštěvníci mohou vidět sháňku ryb do loviště od 7 hodin a v 7:30 rybáři zvedají podložní síť. Poté následuje vydávání a třídění ryb.
Na hrázi probíhá stánkový prodej živých ryb: kapr, amur, štika, sumec, lín, tolstolobik či candát. Tradiční prodej rybích specialit pod hrází: uzený a grilovaný pernštejnský kapr, který patří mezi certifikované produkty Kraje Pernštejnů. Dále se bude podávat rybí polévka a grilovaný pstruh.

Ani letos nebude chybět stánek minipivovaru Mordýř, stánek s kávou (Pražírna kávy Pardubice) a také stánek pekařství Optimista.
Další program pak během dne probíhá na Polákově poloostrově. Bohdanečský rybník je totiž zároveň národní přírodní rezervací, proto svůj program pro děti i dospělé připraví i Agentura ochrany přírody a krajiny, dále odbor životního prostředí a zemědělství Krajského úřadu Pardubického kraje i Lesy ČR.

Oživená zámecká kuchyně na zámku Žleby v Zámek Žleby
Říj 28 @ 9:00 – 16:00
Oživená zámecká kuchyně na zámku Žleby @ Zámek Žleby | Žleby | Středočeský kraj | Česko

Nedílnou součástí standardního prvního prohlídkového okruhu bude návštěva plně zprovozněné a provoněné zámecké kuchyně. Kuchtíci a kuchtičky v historických kostýmech se postarají nejen o doprovodný program, ale i o zajímavý exkurs do každodenního života na zámku v dobách dávno minulých.

Příplatek 20 Kč k I. prohlídkovému okruhu.

Na prohlídky zámku doporučujeme rezervaci!

zleby@npu.cz, tel: 327 398 121PZ Zamek Zleby Zamecka kuchyne 05
« 1 z 5 »

Petra Janů a Amsterdam – „Jedeme dál!“ v Východočeské divadlo Pardubice
Říj 28 @ 19:00 – 21:00
Petra Janů a Amsterdam – „Jedeme dál!“ @ Východočeské divadlo Pardubice | Pardubický kraj | Česko

Jedinečná rockerka Petra Janů a skupina Amsterdam se pro rok 2019 vydávají na energické turné s novým programem, jehož těžištěm jsou nejznámější a nejoblíbenější rockové písně, které pro zpěvačku napsal fenomenální skladatel Ota Petřina a jež na koncertech zazní v novém kabátě.

Nebudou chybět ani největší hity a písně z aktuální desky Blázni.

Říj
29
Út
Program pro děti – Zachraňte město! v Východočeské muzeum - Zámek Pardubice
Říj 29 @ 10:00 – 11:30
Program pro děti - Zachraňte město! @ Východočeské muzeum - Zámek Pardubice | Pardubický kraj | Česko

Prázdninový program pro děti v zámeckém krytu civilní obrany.

Jak byste si poradili se záchranou města, kdyby na něj opravdu zaútočili nepřátelé? Přijďte to s dětmi zkusit o podzimních prázdninách. Ocitnete se v roce 1962, kdy probíhala Karibská krize. Pozor, budeme záchranné práce řídit z krytu civilní obrany, odkud by se ve skutečnosti opravdu vydávaly rozkazy.
Doporučujeme teplejší oblečení!
Sraz v 10 hodin v pokladně zámku
Vstupné 60 Kč (jednotné)

Nutná rezervace zde: www.vcm.cz/akce/zachrante-mesto/, případně na e-mailu rezervace@vcm.cz nebo na telefonním čísle 607 034 110.

Říj
31
Čt
S divočinou Vltavy v Krajská knihovna v Pardubicích
Říj 31 @ 18:00 – 19:30
S divočinou Vltavy @ Krajská knihovna v Pardubicích | Pardubický kraj | Česko

O tajemstvích Čertových proudů a umírající kráse bájné Řeky jihu bude vyprávět šumavský učitel Jaroslav Jonáš.

► vstup zdarma
► univerzální sál knihovny
► BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Krajská knihovna v Pardubicích

Lis
7
Čt
Cestovatelský Festival Pardubice 2019 v Cestovatelský Festival Pardubice
Lis 7 – Lis 10 celý den
Cestovatelský Festival Pardubice 2019 @ Cestovatelský Festival Pardubice | Pardubický kraj | Česko

Již 4. ročník oblíbeného Cestovatelského Festivalu Pardubice, který se bude konat ve dnech od čtvrtka 7. do neděle 10. listopadu 2019.

Program festivalu budeme průběžně doplňovat. Jako každý rok se bude opravdu na co těšit.

Vstupenky jde objednat prozatím pouze mailem na info@rbmanagement.cz
www.cestovatelskyfestival.cz

Lis
14
Čt
Tatarák na ex v Kulturní dům Hronovická
Lis 14 @ 19:00 – 22:00

Stand up comedy Milana Šteindlera a Vojtěcha Záveského.Syrový tatarák se nejlépe podává za studena, poctivě naškrábaný a s notnou dávkou pikantního pepře a štiplavé cibule, stejně jako tato sarkastická, ještě syrová, stand up comedy Milana Šteindlera! Tatarák na EX, vznikl když se kamarádi Milan a Jiří Antonín sešli u piva. Po pár půllitrech se jim v hlavě začal rodit nápad na představení, které by divákům ty nejdůležitější potřeby člověka 21. století: cigára, chlast, drogy a sex, podpořené všudypřítomnou depresí, naservírovalo přímo z kuchyně a za syrova.

Lis
15
Night shopping ve stylu módy velkoměst v PALÁC Pardubice
Lis 15 @ 18:00 – 22:00
Night shopping ve stylu módy velkoměst @ PALÁC Pardubice | Pardubický kraj | Česko

New York, Paříž, Milán – města módy, neopakovatelné atmosféry a skvělých nákupů. Přijďte do PALÁCE Pardubice na tradiční podzimní NIGHT SHOPPING, tentokrát ve stylu oblíbených světových metropolí.

📍 Kdy? V pátek 15. listopadu, 18.00-22.00 hodin.

Co jsme si pro vás letos připravili?
👉 módní přehlídky s kolekcemi vašich oblíbených značek
👉 ukázky tradičních i moderních tanců
👉 speciální nabídky a slevy v našich obchodech
👉 hudební vystoupení kapely Slza

Přímo během večera proběhne velká soutěž o nové telefony iPhone 11 Pro, Samsung Note a další hodnotné ceny.

🎶 Zlatým hřebem bude hudební vystoupení kapely Slza!

Už brzy odtajníme celovečerní program, nezapomeňte nás sledovat tady a na webu, kde najdete všechny informace.

We Love 90’s – Pardubice – mejdan hitů devadesátých let v IDEON Pardubice
Lis 15 @ 20:00 – Lis 16 @ 3:00
We Love 90’s - Pardubice – mejdan hitů devadesátých let @ IDEON Pardubice | Pardubický kraj | Česko

WE LOVE 90´S, největší mejdan 90.let v Pardubickém kraji…
KONCERT zahraničních skupin 90 let – 2 BROTHERS ON THE 4TH FLOOR,

Celý program doplní DJ Pavel Cejnar

Akce je jako jedna show od 20 do 03 hodin. Skvělé bary, doprovodný program, fotokoutek, světelná a zvuková show.

Koncert je na stání. Vstupenka VIP zahrnuje: vlastní vstup, šatnu, VIP balkon, jednoduchý raut, konzumaci piva, vína, neperlivé vody.

VSTUPENKY – goo.gl/uiq8e1

Pro
3
Út
Klusymfonie v Enteria arena Pardubice
Pro 3 @ 19:30 – 22:30
Klusymfonie @ Enteria arena Pardubice | Pardubický kraj | Česko

Naše úspěšná spolupráce Janáčkovou filharmonií Ostrava pokračuje. Právě vzniká první společné album Klusymfonie s písněmi Tomáše Kluse v aranžích pro symfonický orchestr a my s tímto hudebním skvostem vyrážíme na tour.

Vstupenky na tento koncert zde: bit.ly/Klusymfonie_Pardubice

Autorem nevšedních aranží písní na albu Klusymfonie, včetně dosud nikdy nehraných úprav novinek z alba SPOLU, je člen Cílové skupiny, skladatel a baskytarista Jan Lstibůrek. Postaral se také o aranže na první společný koncert s Janáčkovou filharmonií Ostrava a tehdy poznamenal: „Absolutní volnost, kterou jsem pro tvorbu symfonických aranží od Tomáše dostal je skvělá a zároveň zavazující. Snažili jsme se na skladby podívat novou optikou. Ne jenom připsat další nástroje, ale většinu písní nově vystavět tak, jako kdyby přímo pro setkání Cílové skupiny s Janáčkovou filharmonií vznikala.”

Celá tour:
26. 11. – Ostrava, multifunkční aula Gong v Dolní oblasti Vítkovice
29. 11. – Brno, DRFG Arena
1. 12. – Bratislava, Aegon Aréna NTC
3. 12. – Pardubice, ČSOB Pojišťovna ARENA
4. 12. – Praha, O2 Universum

Reklama