Kalendář akcí

Lis
19
Po
Kreativní DÍLNA v Ekocentrum PALETA
Lis 19 @ 14:30 – 18:30
Kreativní DÍLNA @ Ekocentrum PALETA | Pardubice | Česko

Vyjádřete svoji kreativitu v dílně zdobení porcelánových hrníčků. Tvoje dílna ve spolupráci s Europe Direct Pardubice vám nabízí 3 ateliéry vždy pro 8 účastníků, v 14:30, 16:00 a 17:30.

Zdarma / rezervace na eu@ticpardubice.cz

——————————————————
Laissez parler votre créativité en participant à cet atelier de décoration de tasses en céramique ou porcelaines. Tvoje dilna en partenariat avec Europe direct Pardubice vous propose 3 ateliers
d’1 heure pour 8 participants, à 14.30 , à 16.00 et à 17h30.

gratuit / réservation : eu@ticpardubice.cz

Lis
20
Út
Madagaskar – cestovatelská diashow Martina Loewa v Kulturní dům Hronovická
Lis 20 @ 18:00 – 21:00

Ostrov skotačivých lemurů, záhadných chameleonů, věkovitých baobabů a srdečných domorodců. Dobrodružné putování přes hory, řeky, pralesy i savany: hliněné vesnice, zvědavé děti, strašidelná skalní města i romantické pláže s palmami…

www.promitani.cz/madagaskar/

Lis
21
St
Na skok do Paříže v Dům hudby Pardubice
Lis 21 @ 19:30

Kdy & kde: středa 21. 11. 2018 v 19.30 hodin
Sukova síň Domu hudby v Pardubicích

Program: francouzské šansony známých autorů i autorská tvorba Radky Rubešové a jejího tria

Účinkující: Chanson Trio Coucou Komorní filharmonie Pardubice Dirigent Jakub Pikla

Koncert z cyklu Máme hosty je vyprodaný!

Cyklus Máme hosty, v rámci kterého Komorní filharmonie Pardubice vystoupí spolu s dalšími umělci, otevře večer s Chanson Trio Coucou. Dlouho dopředu vyprodaný koncert zavede posluchače Na skok do Paříže za francouzskými šansony. Program nabídne písně známých autorů, jako jsou Edith Piaf nebo Jacques Brel, ale i na autorskou tvorbu v podání šansoniérky Radky Rubešové a jejího tria. Diriguje Jakub Pikla.

Soubor Chanson Trio Coucou vznikl kolem zpěvačky Radky Rubešové, absolventky brněnské JAMU, kterou při studiu ve Francii uchvátily nejen šansony, ale i francouzská kultura jako taková. Repertoár jejího Tria tvoří jak jedinečné úpravy písní známých francouzských šansoniérů, tak méně známé šansony, ale i vlastní tvorba – zhudebnění francouzských básní. Členy ansámblu jsou vedle zpěvačky Radky Rubešové také tři muži – Martin Kudrna – klavír, akordeon a hudební úpravy (s Komorní filharmonií Pardubice vystoupil v rámci říjnových abonentních koncertů); Zdeněk Häckl – housle; Petr Pavlíček – kontrabas. Všichni členové Tria spolupracují s dalšími uměleckými soubory, vyučují na základních uměleckých školách či jinak pracují s dětmi a mládeží.

V rámci cyklu Máme hosty zve Komorní filharmonie Pardubice mimořádné osobnosti české hudební scény, hraje nejrůznější hudební žánry a moderní aranže. V minulosti byli jejími hosty například Jaroslav Kerndl, herec Jan Budař, Dasha, Ondřej Gregor Brzobohatý či Dan Bárta & Illustratosphere.

Komorní filharmonie Pardubice vystoupila s Chanson Trio Coucou již letos v březnu s velmi kladným ohlasem, a tak není překvapením, že koncert Na skok do Paříže je vyprodán.

Zdroj: www.triocoucou.cz a Komorní filharmonie Pardubice

Lis
22
Čt
Dny zdraví 2018 v Dům techniky Pardubice
Lis 22 @ 10:00 – Lis 23 @ 18:00

Stále nevíte, co koupit svým blízkým k Vánocům?

Přijďte navštívit 22. – 23. listopadu na Dny zdraví 2018 do Domu techniky v Pardubicích.

Děti dětem v Husův sbor Pardubice, Jiráskova
Lis 22 @ 17:30 – 19:30
Děti dětem @ Husův sbor Pardubice, Jiráskova | Pardubický kraj | Česko

Společný benefiční koncert dětských pěveckých sborů Zpěváčci a Pramínek ve prospěch Štěpánky Pospíšilové. Naše Štěpánka
Vstupné dobrovolné, výtěžek bude věnován na transparentní účet Štěpánky. Koncert pořádá Sbor Církve Československé husitské Pardubice.

Štěpánka se narodila 16.10.2014 s několika diagnózami, které ve vzájemné kombinaci výrazně ovlivňují vývoj a budoucnost. Hydrocephalus ,Epilepsie, Těžká centrální hypotonie, Genetická nebalacovaná chromosomální přestavba, Hypermobilita,Sinus pilonidalis, sluchová porucha, oční vada, epilepsie.Lékaří již od začátku ke Štěpánce přistupovali s odsouzením k těm nejhorším představám o budoucnosti. Ale i přes jejich prognózy se s tím Štěpánka pere a zatím i když po malých krůčkách jejich prognózy boří a neustále překvapuje. Nyní však potřebuje pomoc i okolí a ta je bohužel velmi finančně náročná.

Více informací > www.nasestepanka.cz

A. DVOŘÁK: RUSALKA v Východočeské divadlo Pardubice
Lis 22 @ 19:00

Nejkrásnější, nejhranější a nejoblíbenější česká opera
A. DVOŘÁK: RUSALKA Světoznámí solisté ve spolupráci se Slezské divadlo Opava | Čtvrtek 22.11.2018 v 19:00 hodin | Východočeské divadlo Pardubice

Obsazení: Rusalka – Tereza Kavecká/Barbora Řeřichová | Princ – Juraj Nociar | Vodník – Martin Gurbal | Ježibaba – Šárka Maršálová
Režie – Ilja Racek | Dirigent – Marek Šedivý | Scéna a kostýmy – Dana Hávová | Choreografie – Jiří Pokorný | Sbormistr – Kremena Pešáková

Předprodej a objednávky vstupenek:
Turistické informační centrum Pardubice | Tel.: 466 616 432 | Email: region@ipardubice.cz | www.ipardubice.cz
Východočeské divadlo Pardubice | obchodní odd. Tel.: 466 616 432 | Email: obchod@vcd.cz | www.vcd.cz

Slevy – 50 % děti do 15 let a držitelé průkazu ZTP

 

Lis
23
Festival her a hraček pro malé i velké v ABC klub Na Olšinkách
Lis 23 – Lis 24 celý den
Festival her a hraček pro malé i velké @ ABC klub Na Olšinkách | Pardubický kraj | Česko

5. ročník akce, kde si můžete hry a hračky před nákupem vyzkoušet. Tvoření, hraní, zábava pro malé i velké. Pardubické deskohraní a hračkohraní 🙂

Festival her a hraček pro malé i velké – 23. a 24. listopadu 2018, ABC Klub Pardubice
Lis
24
So
Mikulášský vlak do Choltic v Pardubický spolek historie železniční dopravy
Lis 24 celý den
Mikulášský vlak do Choltic @ Pardubický spolek historie železniční dopravy | Česko

Pardubice – V sobotu 24. listopadu 2018 vyjede tradiční vlak s čertem a Mikulášem do Choltic. Odjíždí z pardubického hlavního nádraží. Kdo chcete jet, je třeba si rezervovat místo na pshzd@email.cz.  Bez rezervace již místo zpravidla není k mání. Vlak s tradicí od roku 1992.

Jízdní řád Mikulášského vlaku

Pardubice hl.n. 10:22
Přelouč 10:37 – 10:42
Choltice příj. 10:55

Choltice odj. 11:15 (do HM pokračuje jen jeden motoráček)
Heřmanův Městec 11:23

Heřmanův Městec 11:52 (pouze jeden vůz)
Choltice příj. 12:00
Choltice odj. 14:40
Přelouč 14:56 – 15:04
Pardubice hl.n. 15:17

Program, informace, ceník

V Cholticích doprovodný program – v městečku možnost prohlídky zámku a kaple. Doprava k vlaku zajištěna autobusem. Ve vlaku v prostředním voze k dispozici drobné občerstvení s teplými i studenými nápoji. V Cholticích u vlaku prodej upomínkových předmětů (omalovánky, leporela, pohlednice, pohádky, apod.).

Od 13:45 mikulášská nadílka ve vlaku. Stojící soupravu postupně prochází Mikuláš s doprovodem. Hodné dítě obdrží malý dárkový balíček, ale kdo zlobil, skončí v pytli. A to  s pytlem platí i pro dospělé. Mikuláš pak doprovodí vlak při zpáteční cestě do Pardubic, kdy vlak může řídit i čert. Připravte si předem básničku nebo úryvek písničky.

Cena 160,-Kč za osobu – v ceně jízda Pardubice hl.n. – Choltice a zpět, autobus v Cholticích, „odbavení“ čertem s Mikulášem a balíček pro každé dítě.
Kdo by chtěl pouze „odbavení“ čertem s Mikulášem v Cholticích, je třeba se také objednat předem. Cena 90,-Kč .

Výletní motoráček Choltice – Heřmanův Městec nebo zpět cena 20,-Kč jedním směrem. Zde se čerta bát nemusíte.

Zdroj a foto: Pardubický spolek historie železniční dopravy

47. Mezinárodní výstava MINERÁLŮ v Dům kultury DUKLA
Lis 24 @ 8:00 – 14:00

47. Mezinárodní výstava MINERÁLŮ

Prodejní a výměnná výstava minerálů, šperků a fosilií.

24. listopadu 2018 od 8 do 14 hodin Dům kultury DUKLA Pardubice

Vstupné: 40Kč, Děti a důchodci 20Kč

Bittová / Dusilová / Načeva – SPOLU v KD Hronovická
Lis 24 @ 19:30 – 22:00

Bittová, Dusilová a Načeva: Spolu

Když toto neobvyklé dámské trio ohlásilo 4 koncerty na prosinec loňského roku, vzali fanoušci lístky útokem. Pražský koncert se vyprodal za půl dne, ostatní během několika dnů. Ti, na které se dostalo, byli nadšeni komorní atmosférou koncertů, kdy dámy rozehrály svoje společné party každá tím, co je jí vlastním, a vznikla tak hudba, která překvapila všechny propojením žánrů a různých hudebních oblastí ve velice působivý celek. Po roce se trio vrací, aby odehrálo 7 koncertů.

Vzhledem k dlouholetým plánům Ivy Bittové nelze případné další koncerty očekávat dříve, než v roce 2020!

Iva Bittová se etablovala na světové hudební scéně mezi nejžádanější hudebníky alternativní scény, o Lence Dusilové se mluví jako o jedné z nejlepších zpěvaček české hudby, zatímco Monika Načeva kráčí vlastní cestou fúzí žánrů od šansonu po techno. Všechny tři zpěvačky vydávají velice ceněná alba.

Ač každá pochází z jiného hudebního prostředí, nalezly v tomto neobvyklém triu společný hudební jazyk. V plánu je také vydání hudebního alba a videa, natočeného na loňských koncertech.

Bittová / Dusilová / Načeva: „Spolu“

23.11. České Budějovice, KD Vltava, od 19:30 hodin
24.11. Pardubice, KD Hronovicá, od 19:30 hodin
26.11. Brno, Sono Cenrum, od 19:30 hodin
27.11. Ostrava, Evangelický Kristův kostel, od 19:30 hodin
28.11. Praha, Palác Akropolis, od 19:30 hodin
29.11. Praha, Palác Akropolis, od 19:30 hodin
30.11. Jablonec nad Nisou, Eurocentrum, od 19:30 hodin

https://www.bittova-dusilova-naceva.cz

Pořádá APPLAUSE booking & Koncerty A.M.P.

Děti mezi reprákama v Café Bajer Pardubice
Lis 24 @ 20:00 – 23:00

Děti mezi reprákama (DMR) je pražské trio hudebníků rozkročených někde mezi folkem, indie popem a post-rockem. Původně sólový projekt písničkáře Dominika Zezuly se během posledních dvou let rozrostl do plnohodnotné kapelní podoby, kterou dotváří klavírista Jiří Libánský (Orlak,Cermaque) a kytarista Ondřej Mikula (Aid Kid, Zvíře jménem Podzim).

DMR vydaly pod děčínským labelem Červený kůň už tři desky; hned ta první (Újezd) byla nominována na Objev roku 2015 v cenách Vinyla. Posledním počinem je album Prázdniny (2017), které kapela pokřtila sérií tří malých koncertů v salonku pražské kavárny Bullerbyn. A ve stejném duchu pokračuje i její aktuální INTIMČO TOUR POD/ZIMA 2018: zhasnout světla, posadit se, zavřít oči a poslouchat. Pódium není potřeba, důležitější je pocit.

Děti mezi reprákama se v rámci svého turné představí 24.11. v pardubickém Café Bajer.

Start koncertu: 20:00,
Vstupné: 100 Kč (na místě)

Lis
25
Ne
Dětská neděle – Čertí brko v Cinestar Pardubice
Lis 25 @ 14:30
Je tu opět Dětská neděle a tentokráte přináší předpremiéru filmu „Čertí brko“ v kině CineStar Pardubice.
Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce. Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se spustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky. (Falcon)
PROGRAM: 

Přijď se podívat v čertovském na čertíky a za básničku dostaneš odměnu
Penzion Černá Voda s čertí slevou v tombole
Ve funkčním triku od Indoor PaintballPCE se ani čert nezapotí!
Vyzkoušejte únikovou hru v Hugo Koumes – poukaz součástí tomboly
Vyhrajte volný vstup do dětského centra Lumpárium

Dětská neděle s Předpremiérou filmu „Čertí brko“
v kině CineStar Pardubice 13:00 / 14:30 ve 2D
NEDĚLE / 25 / 11 / 2018 (začátek programu je 30 min. před každým představením)
v kině CineStar Hradec Králové 12:20 / 14:50 ve 2D (pozor jiný program)
NEDĚLE / 25 / 11 / 2018 (začátek programu je 30 min. před každým představením)
VSTUPENKY > www.cinestar.cz
Lis
28
St
Vánoční přání ze SVÍTÁNÍ! v Palac Pardubice
Lis 28 @ 13:00

Vánoční přání ze SVÍTÁNÍ. Takový je podtitul akce, která bude k vidění ve středu 28. listopadu 2018 v Atrium Paláci Pardubice.

Její součástí bude oblíbený Vánoční jarmark a Vánoční besídka.

Vánoční jarmark školy SVÍTÁNÍ se odehraje v přízemí Paláce Pardubice od 13 hodin. „Návštěvníci si tu budou mít možnost zakoupit originální vánoční výrobky a dekorace z naší dílny,“ uvedla Miluše Horská, ředitelka školy SVÍTÁNÍ, která už více než čtvrtstoletí přináší světlo do rodin hendikepovaných. „Nebude chybět ani vystoupení Muzikoterapeutického souboru Mlima Jua,“ dodala Miluše Horská.

Vánoční besídka školy SVÍTÁNÍ bude zahájena od 15 hodin v sále Kongresového centra Paláce Pardubice. Žáci školy SVÍTÁNÍ při ní zahrají autorskou pohádku nazvanou Vánoční přání ze SVÍTÁNÍ, pod jejímž scénářem je podepsána dramaturgyně Mladého divadelního studia Laik při Východočeském divadle v Pardubicích Kristýna Plešková.

Lis
30
Juraj „Ďuri“ Hnilica v Zámecká kavárna Pardubice
Lis 30 @ 19:00 – 21:00
Juraj "Ďuri" Hnilica @ Zámecká kavárna Pardubice | Pardubice | Česko

Úspěšný slovenský zpěvák a finalista soutěže „Česko Slovensko má Talent“ JURAJ HNILICA míří do PARDUBIC!

Můžete se těšit nejen na hity z jeho prvního alba, jako Uletení anjeli, Blázon, či Aká si krásná, kterým si získal srdce mnoha lidí na Slovensku, v České republice, či také zpěvačky Lucie Bílé, ale také na mnoho nových písniček, díky kterým budete z koncertu odcházet pozitivně naladěni, i když třeba nebudete znát jeho texty. Nevěříte? Tak v tom případě tuto show musíte navštívit a přesvědčit se sami!

——————————————————–
Kam mám přijít: Zámecká kavárna Pardubice, Zámek čp. 2, Pardubice
Kdy mám přijít: 30.11.2018
V kolik to začíná: 19:00 hodin

Pro
2
Ne
Vánoční charitativní jarmark „Šance onkoláčkům“ v Galerie Mázhaus
Pro 2 @ 10:00 – 19:00

Přátelé, všichni jste srdečně zváni na Vánoční charitativní jarmark, který se bude konat 2.prosince 2018 od 10:00 do 19:00 hodin v Galerii Mázhaus na Pernštýnském náměstí (vchod vedle budovy radnice).

Pojďte se předvánočně naladit, nakoupit drobné dárky a přispějte tím na dobrou věc. K prodeji budou vánoční ozdoby, náramky, bytové dekorace, vonná mýdla a spousta dalších předmětů, které vznikají z nadšení a zájmu mnoha dobrovolníků. Výrobky budeme fotit a vkládat do připraveného alba na facebooku.

Výtěžek z prodeje bude zaslán na účet Nadačního fondu Šance onkoláčkům a pomůže tak potřebným rodinám s nemocnými dětmi. Návštěvou jarmarku nám pomůžete naplnit smysl motta Nadačního fondu, které hlásá, že „není nutné očekávat od lidí miliony naopak, přesvědčili jsme se, že když milion lidí spojí své ruce a dají každý jen málo, ve výsledku je to mnohem víc než milion“. Více si o práci Nadačního fondu můžete přečíst na www.nfsanceonkolackum.cz.

Těšíme se na Vás.

Kurz SAMA SEBOU v Náš dvorek, Pardubice
Pro 2 @ 19:00 – 20:30
Kurz SAMA SEBOU @ Náš dvorek, Pardubice | Pardubický kraj | Česko

Udělej si čas jen sama na sebe. Objev své pravé já a spoj se svou vnitřní moudrostí. Zjisti, jak se mít víc ráda a pečovat o sebe. Znásob svou vnitřní sílu a vybuduj si zdravé sebevědomí. Zažij pocit vnitřního klidu a pohody. Najdi způsob, jak DOSÁHNEŠ VŠEHO, PO ČEM TOUŽÍŠ. Pojď s námi, s láskou a radostí, být SAMA SEBOU.

Cena: 1 500 Kč/8 lekcí
Kde: jógové studio Náš dvorek, Štrossova 291, Pardubice, www.nas-dvorek.cz
Termíny: každou druhou neděli od 19:00h, 9. 9. – 16. 12. 2018
Délka: 90 minut
Počet míst: 10 – 12
INFO&REZERVACE: http://bit.ly/kurz-SAMASEBOU

SMYSLEM KURZU
je především objevit svou jedinečnost, mít se víc ráda, být sama se sebou spokojená a žít život svých snů bez omezení. Dnešní doba nenahrává tomu, abychom se měly rády takové, jaké jsme, znovu se napojily na své vnitřní vedení a s důvěrou a lehkostí kráčely po své vlastní cestě. Naopak jsme každý den bombardovány fotkami „dokonalých“ krásek a příběhy super žen s jejich pohádkovými životy. A kde jsme my, obyčejné ženy? I my všechny chceme být krásné, zdravé, úspěšné a především milované…

MŮJ PŘÍBĚH
je názornou ukázkou, že můžete zcela změnit sebe, plnit si své sny a být opravdu spokojená. Z výkonné, vystresované a nepříjemné paní v pozitivní bytost, která má konečně ráda sama sebe i s negativními stránkami a líbí se sama sobě. Během své proměny jsem objevila moje nové já, svoje přednosti a smysl života, který spočívá v pomoci druhým. Ráda se učím novém věci a s radostí vám předám vše, co umím. Více o mě tady.

OBSAH KURZU
✔️napojení na své pravé já
✔️budování zdravého sebevědomí
✔️přirozeně krásná – jak se sama sobě více líbit
✔️základní principy sebepéče – jak pečovat o sebe fyzicky a duševně
✔️mentální léčení – zdravá bez léků
✔️práce s časem a energií – stihnu, co potřebuji a jsem plná elánu a energie
✔️pozitivní nastavení mysli – plním si své sny
✔️naslouchání s plnou pozorností a umění komunikace
✔️uvolnění těla – automasáž
✔️uvolnění mysli formou meditace
​Společně se dotkneme témat jako je láska, soucit, přijímání a odpuštění, uvolnění, jemnost, cítění, intuice, moudrost, zpomalení, klid, mírumilovnost, podpora a spolupráce. Během kurzu budeme postupně dostávat do rovnováhy naši mysl, a tím i naše tělo.

CÍLEM KURZU
je cítit se sama se sebou dobře a ve svém těle dobře. Věřit si a umět se „prodat“. Jít si za svým a dosáhnout všeho, po čemž toužíte.

KURZ JE URČEN
pouze ženám, zato všech rozměrů, postavení i věku:)) Nejedná o separaci mužů, naopak je třeba chvíli pracovat jen v ženském poli a pak vníat příjemnou změnu okolí. Dále všem ženám, se kterými jakýmkoliv způsobem rezonuje můj článek, a které cítí, že potřebují ve svém vnitřním či vnějším životě změnu. Také ženám, které se ve svém životě hledají, a nebo chtějí na sobě pracovat.

BUDETE POTŘEBOVAT
čistý blok A4, propisku, pastelky nebo fixy, fotky, svou fotku, ženský časopis, nůžky, lepidlo, chuť tvořit a dobrou náladu:)) Během kurzu budete dostávat lehké úkoly, které nebudou časově náročné, ale od vás bude vyžadována určitá disciplína, která pramenní z motivace změnit stávající nevyhovující stav, protože opravdová změna přichází pouze zevnitř každého z nás.

BUDEME SE SCHÁZET
v příjemném zázemí jógového studia Náš dvorek v Pardubicích.

Na kurzu se budeme intenzivně věnovat porozumění a rozvoji ženských kvalit a principů. Využijeme sílu ženského sdílení a schopnosti předávat si navzájem zkušenosti v bezpečném a uzavřeném kruhu. Budeme si hodně povídat – propojíme teorii s našimi životy, budeme spolu kreslit, odpočívat a třeba i tančit:)

Moc se na vás těším, vaše Lucka.

Pro
7
Nenakupuj, swapuj, jednoduše vyměňuj! v Mama klub Chrudim
Pro 7 @ 10:00 – 18:00
Nenakupuj, swapuj, jednoduše vyměňuj! @ Mama klub Chrudim | Chrudim | Pardubický kraj | Česko

ODNES SI A NEBO DARUJ aneb swap v Chrudimi.

Zveme vás na třetí předvánoční chrudimský swap ve spolupráci swww.mamaklubchrudim.cz.
A pro ty z Vás, kteří ještě neměli tu čest – cože ten swap znamená? Principem je přinést kousek oblečení, který už neunosíte – v dobrém stavu – a za něj si odnést jiný, který se Vám líbí. V případě naší události není nutností něco přinést, můžete si klidně jen odnést nebo se pokochat, pobavit, inspirovat. Ukázat si, že mít v šatníku pěkné oblečení jde i bez zbytečného odpadu a utrácení dalších peněz 🙂 Prosíme, noste max. 2 krabice/tašky. A bereme i ramínka!

Kategorie jsou oblečení (dámské, pánské, dětské) knihy a hračky. Tedy provětrejte šatníky! Třeba tu najdete o něco, čím potěšíte své blízkém, co se bude vyjímat pod vánočním stromkem!

Krom originální formy obchodu se můžete těšit na výstavku RECY-VĚCÍ, herny pro děti.

V místě konání je kavárna Mamaklubu, kde nás čeká výborná káva a deserty domácí výroby.

Zbylé kousky poputují dál potřebným.

kontakt: nikola.stepankova@pirati.cz
sona.merlin@seznam.cz

Pro
8
So
Michal Nesvadba – akce pro děti v Pardubicích v Dům Hudby, Pardubice
Pro 8 @ 15:00 – 16:00

Zábava a zážitek s Michalem z Kouzelné školky! Tematické představení pro děti od 2 do 9 let.

Přijďte se pobavit, těšíme se na Vás!

Pro
16
Ne
Kurz SAMA SEBOU v Náš dvorek, Pardubice
Pro 16 @ 19:00 – 20:30
Kurz SAMA SEBOU @ Náš dvorek, Pardubice | Pardubický kraj | Česko

Udělej si čas jen sama na sebe. Objev své pravé já a spoj se svou vnitřní moudrostí. Zjisti, jak se mít víc ráda a pečovat o sebe. Znásob svou vnitřní sílu a vybuduj si zdravé sebevědomí. Zažij pocit vnitřního klidu a pohody. Najdi způsob, jak DOSÁHNEŠ VŠEHO, PO ČEM TOUŽÍŠ. Pojď s námi, s láskou a radostí, být SAMA SEBOU.

Cena: 1 500 Kč/8 lekcí
Kde: jógové studio Náš dvorek, Štrossova 291, Pardubice, www.nas-dvorek.cz
Termíny: každou druhou neděli od 19:00h, 9. 9. – 16. 12. 2018
Délka: 90 minut
Počet míst: 10 – 12
INFO&REZERVACE: http://bit.ly/kurz-SAMASEBOU

SMYSLEM KURZU
je především objevit svou jedinečnost, mít se víc ráda, být sama se sebou spokojená a žít život svých snů bez omezení. Dnešní doba nenahrává tomu, abychom se měly rády takové, jaké jsme, znovu se napojily na své vnitřní vedení a s důvěrou a lehkostí kráčely po své vlastní cestě. Naopak jsme každý den bombardovány fotkami „dokonalých“ krásek a příběhy super žen s jejich pohádkovými životy. A kde jsme my, obyčejné ženy? I my všechny chceme být krásné, zdravé, úspěšné a především milované…

MŮJ PŘÍBĚH
je názornou ukázkou, že můžete zcela změnit sebe, plnit si své sny a být opravdu spokojená. Z výkonné, vystresované a nepříjemné paní v pozitivní bytost, která má konečně ráda sama sebe i s negativními stránkami a líbí se sama sobě. Během své proměny jsem objevila moje nové já, svoje přednosti a smysl života, který spočívá v pomoci druhým. Ráda se učím novém věci a s radostí vám předám vše, co umím. Více o mě tady.

OBSAH KURZU
✔️napojení na své pravé já
✔️budování zdravého sebevědomí
✔️přirozeně krásná – jak se sama sobě více líbit
✔️základní principy sebepéče – jak pečovat o sebe fyzicky a duševně
✔️mentální léčení – zdravá bez léků
✔️práce s časem a energií – stihnu, co potřebuji a jsem plná elánu a energie
✔️pozitivní nastavení mysli – plním si své sny
✔️naslouchání s plnou pozorností a umění komunikace
✔️uvolnění těla – automasáž
✔️uvolnění mysli formou meditace
​Společně se dotkneme témat jako je láska, soucit, přijímání a odpuštění, uvolnění, jemnost, cítění, intuice, moudrost, zpomalení, klid, mírumilovnost, podpora a spolupráce. Během kurzu budeme postupně dostávat do rovnováhy naši mysl, a tím i naše tělo.

CÍLEM KURZU
je cítit se sama se sebou dobře a ve svém těle dobře. Věřit si a umět se „prodat“. Jít si za svým a dosáhnout všeho, po čemž toužíte.

KURZ JE URČEN
pouze ženám, zato všech rozměrů, postavení i věku:)) Nejedná o separaci mužů, naopak je třeba chvíli pracovat jen v ženském poli a pak vníat příjemnou změnu okolí. Dále všem ženám, se kterými jakýmkoliv způsobem rezonuje můj článek, a které cítí, že potřebují ve svém vnitřním či vnějším životě změnu. Také ženám, které se ve svém životě hledají, a nebo chtějí na sobě pracovat.

BUDETE POTŘEBOVAT
čistý blok A4, propisku, pastelky nebo fixy, fotky, svou fotku, ženský časopis, nůžky, lepidlo, chuť tvořit a dobrou náladu:)) Během kurzu budete dostávat lehké úkoly, které nebudou časově náročné, ale od vás bude vyžadována určitá disciplína, která pramenní z motivace změnit stávající nevyhovující stav, protože opravdová změna přichází pouze zevnitř každého z nás.

BUDEME SE SCHÁZET
v příjemném zázemí jógového studia Náš dvorek v Pardubicích.

Na kurzu se budeme intenzivně věnovat porozumění a rozvoji ženských kvalit a principů. Využijeme sílu ženského sdílení a schopnosti předávat si navzájem zkušenosti v bezpečném a uzavřeném kruhu. Budeme si hodně povídat – propojíme teorii s našimi životy, budeme spolu kreslit, odpočívat a třeba i tančit:)

Moc se na vás těším, vaše Lucka.