Kalendář akcí

Kvě
23
St
Dámská jízda s předpremiérou filmu – „Dámský klub“ v Cinestar Pardubice
Kvě 23 @ 18:30

Komedie Dámský klub se může pochlubit doslova plejádou těch největších hereckých hvězd. Rolí rozverných dam se ujaly stále okouzlující Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen a Mary Stenburgen. Jejich pánské protějšky s neodolatelným šarmem ztělesnili Andy Garcia, Don Johnson, Richard Dreyfuss a Craig T. Nelson. V kinech od 24.května 2018

Čtveřici dlouholetých kamarádek pojí kromě pevného přátelství společná záliba v knihách. Pravidelně se scházejí ve svém dámském knižním klubu. Jednoho dne se ponoří do lechtivě erotického románu Padesát odstínů šedi. Tahle volba se ukáže jako více než inspirativní… Diane (Diane Keaton) totiž nedávno ovdověla po 40 letech manželství. Vivian (Jane Fonda) si užívá společnost mužů, ale závazkům se důsledně vyhýbá. Sharon (Candice Bergen) se i po desetiletích stále snaží vzpamatovat z rozvodu. A manželství Carol (Mary Stenburgen) spěje po 35 letech neodvratně ke konci. Vášnivý a živočišný svět pana Graye doslova obrátí jejich unavené životy vzhůru nohama. V dámách se opět naplno rozhoří touha po romantice a dobrodružství. Nová kapitola je nejen v knihách vždycky ta nejlepší…

Program – Předpremiéra filmu „Dámský klub“

Zažijte se svým „Dámským klubem“ odpočinek v luxusním prostředí Wellness & SPA U Vinice! Vyhrajte poukaz na vstup pro 2 osoby.

Hra barev, skvělý zážitek a radost z výhry v Indoor Paintball Pardubice. Dárkový poukaz v tombole.

Jadran za pusu, to je hodně bonusů! – Dovolená zdarma součástí tomboly

Zábava pro dospělé! I vy můžete vyzkoušet fenomén únikových her. Přijďte se pobavit k Hugo Koumes. Vyhrajte dárkové poukazy.

STŘEDA / 23 / 5 / 2018 / 19:00 (začátek programu: 18:30)

Vstupné pouze 175,-Kč Pro členy CineStar Club

Kvě
25
Tři Sestry v Pardubickém Pivovaru v Pivovar Pardubice
Kvě 25 @ 17:00

Areál Pardubického pivovaru bude v pátek 25. května opět v obležení fanoušků kapely TŘI SESTRY. Hlavním zpěvákem této známé skupiny je Lou Fanánek Hagen, který se tradičně těší na první open air koncert. Ten proběhne právě v Pardubickém pivovaru. Pro návštěvníky je připraveno Čerstvé pivo z ležáckého sklepa a také 11 stupňové pivo Vilém právě z produkce Pardubického pivovaru.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a dvouhodinový koncert Tří sester, kde vám představíme zcela nový play list. Kapela Tři sestry vyměnila více než třetinu písní. V areále se rozezní písně z alb Na Kovárně to je nářez nebo Lihovka. Ale nebojte, o tradiční písně jako je Zelená, Mexiko, Život je takovej nebo Modlitba pro partu nepřijdete.

Jako své hosty přiveze kapela Tři sestry další skupiny E!E , Doktor P.P. a MZH. Areál pivovaru bude otevřen od 17 hodin. Koncert skupin začne v 18 hodin a konec celé akce nebude dříve než o půlnoci. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet.

V případě nepříznivého počasí bude část areálu zastřešena.

Vstupenky si nyní můžete zakoupit kdekoliv v síti Ticketstream, v prodejnách Pivovarka nebo na dalších předprodejních místech, které najdete na webu www.trisestrypardubice.cz.

Cena vstupenky v předprodeji je 350 Kč, na místě pak bude vstupenka za 400 Kč.

Celou akci již po sedmé pořádá pardubická produkční agentura MÁŠA AGENCY

XIV. chrudimská muzejní noc v Chrudim
Kvě 25 @ 19:00 – 23:00

V pátek 25. května 2017 od 19 do 23 hodin proběhne již XIV. ročník chrudimské muzejní noci. Společná akce všech tří chrudimských muzeí, Muzea loutkářských kultur, Muzea barokních soch a Regionálního muzea opět návštěvníkům nabídne volný vstup do všech expozic i bohatý doprovodný program.

MUZEUM LOUTKÁŘSKÝCH KULTUR
Mydlářovský dům se promění v pomyslnou kosmickou loď, kterou se návštěvníci vydají na cestu vesmírem a seznámí s příběhy animovaného astronauta Cvočka, jehož mnozí znají z televizních obrazovek. Při cestě do souhvězdí MLoKa se setkají s tajemnými neznámými bytostmi a vyřeší nejednu záhadu loutkového vesmíru.

MUZEUM BAROKNÍCH SOCH
Návštěvníci si připomenou čtyřsté výročí založení první česko-rakouské provincie kapucínského řádu v Čechách. V rámci programu si mimo jiné zahrají na detektivy, a pokud se jim podaří najít všechny stopy a vyřešit hádanky na „svaté stezce“, získají sladkou odměnu.
Ve 21:15 – představení nazvané Ohnivé království
v Klášterních zahradách zahraje LS Ahoj
Ve 22 hodin – promítání dokumentu o slavné florentské galerii Uffizi
Pro malé i velké jsou navíc připraveny nejrůznější hry na procvičení všech smyslů.

REGIONÁLNÍ MUZEUM
Výlet proti proudu času do období první republiky k příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa. Ve všech patrech muzea budou připraveny zajímavosti a tematické úkoly, duch doby mladé republiky plný naděje a očekávání ještě umocní průvodci v dobových kostýmech. Oblečení a módní trendy té doby budou navíc představeny na speciální módní přehlídce. Na pořádek bude dohlížet osazenstvo četnické stanice a nebude chybět ani dobová hudba a taneční kreace.

Kvě
26
So
YESbořice 2018 v Obec Jezbořice
Kvě 26 @ 14:00
Tradiční Jezbořický festival pro všechny věkové kategorie.
Na akci bude možnost proletět se vrtulníkem, svézt se na segway, děti si budou moci zaskákat na skákacím hradu a plné odpoledne a večer krásné muziky :-). Přijeďte k nám ! 🙂
Vstupné: předprodej 200,- Kč na místě 300,- Kč, děti do 130 cm ZDARMA v doprovodu dospělé osoby 🙂

Zahrají :
14:00 – 15:45 Přeloučská dechová hudba
16:00 – 17:00 Sabrage
17:30 – 18:30 Atrey
19:00 – 20:30 U2 desire revival
21:00 – 22:30 smartBand
23:00 – 01:00 Argema

  • Vhodné pro děti

Kvě
27
Ne
Bosý den v Ekocentrum PALETA
Kvě 27 @ 14:00 – 18:00

3. ročník Bosého dne na Paletě

Připravena je dobrovolná bosá vycházka, ukázka barefoot obuvi s možností vyzkoušení, individuální poradenství s fyzioterapeutkou, hrátky s nohami, zkoušení různých povrchů, hmatový a bosý chodníček, výroba potěmkinových sandálů, slack line… a taky bude ohýnek a buřty, hamaky, piknikové deky a hlavně pohoda

Čvn
1
Michal David OPEN AIR TOUR 2018 v Svojšice
Čvn 1 @ 20:00

MICHAL DAVID OPEN AIR TOUR 2018

Michal David se vydává na své nové turné pod širým nebem, které proběhne od 1.6. – 22.9. 2018.
Open Air koncerty budou pro Michala Davida premiérou, neb takové turné ještě neabsolvoval. Na koncertech se představí nová kapela KVATRO, která Michala Davida bude doprovázet. Těšit se můžete také na speciálního hosta – zpěvačku Markétu Konvičkovou a na nový koncertní program. V rámci turné Michal navštíví především menší města v České Republice. Koncerty se uskuteční v těchto městech: Svojšice, Josefov u Jaroměře, Turnov, Slaný, Třeboň, Kyjov, Moravské Budějovice, Valašské Meziříčí, Karlovy Vary, Ústí n/Labem, Brandýs nad Labem, Příbram, Domažlice, Boskovice, Strakonice, Chomutov, Svijany, Šternberk a Slavkov u Brna.

Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketportal a na webových stránkách Michala Davida:
https://www.michaldavid.cz/terminy-akci/, kde každý zájemce najde souhrn všech koncertů, včetně odkazů na přímý prodej vstupenek do každého města.

Lístky na síti TICKETPORTAL

Čvn
2
So
Aviatická pouť 2018 v Letiště Pardubice
Čvn 2 – Čvn 3 celý den

Oslavte 100 let od vzniku Československa na Aviatické pouti 2018!

www.aviatickápout.cz

Čvn
10
Ne
6. Zámecká neděle s auto-moto veterány v Zámek Kvasiny
Čvn 10 @ 10:00 – 13:00

Auto JAWA Klub ČR, Veteran klub Pardubice, Lesy Janeček a Život na zámku pořádají tradiční Zámeckou neděli s auto-moto veterány!

Letos si navíc připomínáme 140 let od narození zakladatele značky JAWA – Ing. Františka Janečka. Opět bude celou akci provázet skvělý Zakoplaho dixieland, občerstvení bude zajištěno v Loveckém sále zámku Kvasiny!

Srp
18
So
Setkání zahradních železnic v Muzeum MHD a železnice Rosice nad Labem
Srp 18 – Srp 19 celý den

Tradiční setkání parkových, zahradních i jiných železnic.

Více informací > www.pshzd.cz/akce.html

Lis
8
Čt
Cestovatelský Festival Pardubice 2018 v Congress Centre Palác Pardubice
Lis 8 – Lis 11 celý den

Na Cestovatelském festivalu 2018 se můžete těšit na:

Z. Pohlreich – povídání o jídlech a cestování po světě.
Miroslav Donutil – populární herec a jeho povídání o cestování, tak jak ho znáte i neznáte.
Ladislav Zibura – poutník, který poznává svět pěšky.
Jakub Vágner – známý rybář povypráví o dalších vzdálených končinách, o kterých nám ještě nevyprávěl.
Václav Šilhaˇ- s fotoaparátem v ruce procestoval všechny kontinenty včetně Antarktidy. Je několikanásobným držitelem ocenění Czech Press Photo
BigTrip.cz – Káťa s Láďou nás překvapí novým vyprávěním ze svých cest
Miroslav Bobek – ředitel ZOO Praha a jeho strhující vyprávění
Petr Jan Juračka – fotograf, cestovatel, přírodovědec
Jindra Böhm – cestovatel, fotograf povypráví o Amazonii
Pavel Svoboda – geograf, fotograf, cestovatel
Vladimír Lemberk – zoolog, fotograf, cestovatel
Škoda 100 na cestách – Dan a Jana povypráví, jaké je to cestovat v krásné staré škodovce po světě
Spolu světem – Ladislav Kalous a jeho cestování po světě
Slavek Kral – travel blog, Slávek Král – Slávek bude přednášet o cestování „low cost“ a také o Africe.
Jiri Kalat – publicista, cestovatel, fotograf
další přednášející Vám budeme představovat postupně, jako překvapení 🙂

Od dnešního dne si můžete objednat na mail: info@rbmanagement.cz nebo vzkazem přes fb profil.
Dne 1.3. 2018 bude představen přesný program přednášek a začne prodej jednotlivých vstupenek (cena od 100 Kč – 220 Kč, dle přednášky), jednodenních vstupenek (370 Kč).