Jordann Perret podepsal dvouletou smlouvu s Dynamem…

Hokejový klub Dynamo Pardubice staví kádr pro novou sezonu, v neděli skončil try out některým hráčům, jedním z nich byl také útočník Jordann Perret. Rodák z Autrans na zkoušce uspěl a hned v pondělí navečer podepsal s vedením klubu kontrakt.

„Jordann nás přesvědčil svým profesionálním přístupem a herními vlastnostmi. Ty jsme ostatně očekávali, neboť jsme jej měli kvalitně oskautovaného z mistrovství světa. Co jsme do něj vkládali, to nám předvedl a řekl si o smlouvu na dva roky,“ řekl po stvrzení vzájemné spolupráce generální manažer klubu Dušan Salfický.

Reklama

Čtyřiadvacetiletý útočník po přechodu do dospělé kategorie potvrzoval v Rouen, které hraje nejvyšší francouzskou soutěž, vzestup, v minulé sezoně vstřelil dvacet branek, hrál na posledních dvou mistrovstvích světa. „Domluvili jsme se na dvouletém kontraktu. Je mladým hráčem s perspektivou do budoucna, jeho výkony byly natolik přesvědčivé, že jsme si jej pojistili na dva ročníky,“ pokračoval šéf klubu.

„S trenéry jsme měli v pondělí odpoledne konstruktivní schůzku, na níž jsme se shodli ohledně dalších kroků v tvorbě kádru pro novou sezonu. S každým hráčem budeme mít osobní rozhovory v tomto týdnu, abychom vše probrali. Po nich seznámíme s našimi závěry veřejnost. Dovoluji si požádat fanoušky o pochopení, ale jako první chceme naše kroky oznámit hráčům na vzájemných jednáních,“ doplnil.

Rozhovor Jordanna Perreta s generálním a sportovním manažerem nebyl dlouhý. „Jsem nadšený, že jsem nabídku obdržel a rovnou mohl po odsouhlasení s agentem podepsat kontrakt. Od prvního dne se mi zde velmi líbí a už se těším, až budu oblékat pardubický dres v české nejvyšší soutěži. Hrát za Dynamo v Tipsport extralize je pro mě velkou výzvou,“ řekl rtuťovitý křídelník, který není jediným Francouzem v pardubickém mužstvu. Již dříve podepsal kontrakt s Dynamem Sacha Treille, který v České republice již dříve působil a vloni hrál s Jordannem Perretem v jedné formaci.

Jordann Perret

  • Post: útočník
  • Datum narození: října 1994
  • Výška: 179 cm
  • Hmotnost: 81 kg

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a. s.

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram