Je teplo, rostou naháči…

Pardubice – Hned dvakrát měli strážníci co dočinění s osobami spoře oděnými.

Začínali v pardubickém Aquacentru, kde v bezplavkové zóně obtěžoval svým chováním ostatní návštěvníky 27letý muž. Nahý si osahával své nadělení a měl potřebu nevybíravě diskutovat o jeho velikosti s ostatními návštěvníky. V hrubém jednání pokračoval i vůči strážníkům, kdy došlo i na náznaky úderů.

Reklama

Další exhibice nudistovi už strážníci zarazili a oblékli mu pouta a vyvedli jej do šatny. Pod dohledem strážníků se musel obléci. Jelikož ani poté nezanechal svého hrubého jednání, pouta mu zůstala i v oděném stavu. Přivolaný lékař vyloučil duševní poruchu, ale potvrdil 1,98 promile alkoholu v dechu naměřené při dechové zkoušce, která muži vynesla pobyt v jiném centru taktéž opatřeném kachličkami. Na záchytné stanici.

Druhého muže vyjeli strážníci lapat na břeh Chrudimky do bývalého vojenského prostoru, kde pobíhal opět zcela nahý. Přes obtížnou domluvu se ukázalo, že muž trpí sníženou duševní příčetností. To se potvrdilo i při vyšetření v nemocnici. Strážníci jej z nemocnice předali do péče rodiny.

Autor: Bc. Jiří Sejkora – Městská policie Pardubice
Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •  
Reklama