Hendikepovaného muže bili pěstmi…

Pardubice – Napadení před restaurací Myslivna v Pardubicích jela řešit naše výjezdová hlídka. Dva muži se tu pěstmi pustili do zdravotně postiženého. Ten si je dovolil upozornit na fakt, že své vozidlo zaparkovali na místě, které má jako hendikepovaný vyhrazené pro sebe. Oba napomenutí muži se mu vzápětí snažili dokázat, že sice kartičku pro osoby postižené nemají, ale klidně by mohli.

Hendikepovaného muže bez varování začali bít. Uštědřili mu několik ran a jeden z nich vzápětí zvýšenou rychlostí z místa autem ujel a málem přitom smetl jak napadaného, tak jeho matku. Další se při zaslechnutí sirén rychle utíkal schovat. Hlídka strážníků si pro něj ale došla na chodbu domu, kde si pro uklidnění po svém „hrdinském“ výkonu proti postiženému s nám dobře známými kamarády dopřával marihuanového dýmu.

Reklama

Jméno svého kumpána za volantem uvést nechtěl, vlastně jej skoro ani nezná, do auta přistoupil téměř náhodou a k té marihuaně také nepřišel v tom vozidle a napadenému, kterého z místa odvezla na preventivní vyšetření záchranka, se vlastně snažil pomáhat. Registrační značku odjetého vozidla, 35letého muže i s jeho pohádkovým příběhem strážnici předali k dalšímu řešení policistům pro podezření z trestného činu.

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •  
Reklama