Hasiči zasahovali u nehody mezi Přibylovem a Podlažicemi…

Chrudimsko – K nehodě na silnici mezi obce Přibylov a Podlažice směřovaly dvě jednotky hasičů v neděli 21. října v 13.22 hodin.

Jednalo se o nehodu osobního vozidla, se kterým řidička narazila do stromu.  Vozidlo bylo na boku a střechou přimáčknuté na strom. Zraněná osoba byla v péči zdravotníků. Na místo přiletěl vrtulník Letecké záchranné služby, kterým byla žena transportována do nemocnice. Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a zamezili úniku provozních náplní. Po odstranění následků nehody se hasiči vrátili zpět na stanice. Příčiny nehody vyšetřují policisté.

Reklama
HZS DN Pribylov 2110201802
« 1 z 2 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Chrudim 


Po jedné hodině odpolední došlo k těžké dopravní nehodě osobního automobilu u obce Pribylov na Chrudimsku. Na místě zasahovaly dva vozy Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a letecká záchranná služba. Žena středních let utrpěla závažná poranění hrudníku a dolních končetin. Na místě byla posádkami ihned uvedena do umělého spánku, připojena k umělé plicní ventilaci, monitoru životních funkcí a na vakuové matraci pro podezření z poranění páteře letecky transportována do traumacentra FNHK.

Zdroj a foto: Zdravotnická záchranná služba

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram