Hasiči i policisté budou hrát pro Adámka…

Hasiči každý den pomáhají lidem v nouzi a každý den zachraňují životy. Není jim lhostejný ani život malých a vážně nemocných dětí. Proto i ve svém volnu přemýšlejí, jak pomoci.

Již podruhé hasiči a policisté pořádají benefiční hokejový turnaj. Jeden takový se uskuteční v pondělí 11. prosince 2017 na Zimním stadionu v Chrudimi.

Reklama

Hasiči spolu s policisty rozehrají turnaj a Vy se můžete přijít podívat, jak proti sobě budou hrát profesionálové z řad hasičů a policistů a svým dobrovolným vstupným přispět na léčbu malého Adámka.

V loňském roce hasiči a policisté pořádali první benefiční hokejový zápas a vybrané vstupné putovalo malé Štěpánce, která má mozkové onemocnění, slabé svalstvo, nadměrnou kloubní volnost, epilepsii, poruchu příjmu potravy i oční a sluchovou vadu. Peníze se vybírali i během hokejového utkání. V loňském roce se vybralo úctyhodných 15 203 Kč.

Letos jsme se s policisty dohodli, že dobrovolné vstupné poputuje osmiletému Adámkovi, který leží v kómatu po operaci mandlí. Po několika dnech začal krvácet a došlo k zástavě srdce. Adámek je v kómatu, má poškozenou značnou část mozku. Dýchá sám, přes tracheostomii, výživa probíhá přes tzv. PEG, hadičkou do bříška. Jeho stav je velmi vážný, ale stabilizovaný. Na jeho léčbu hasiči a policisté chtějí přispět i svým utkáním a dobrovolným příspěvkem.

Přijďte i Vy podpořit dobrou věc

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram