Do Pardubic přichází na měsíční hostování Jan Kloz. Rozhovor s Tomášem Rolinkem…

Pardubice – Do Pardubic přichází na měsíční hostování z Českých Budějovic útočník Jan Kloz. Rodák z Ústí nad Labem v letošní sezoně za Motor sehrál 6 zápasů, v nichž zaznamenal 4 přihrávky.

V minulé sezoně Jan Kloz nejprve nastoupil do 45 zápasů za Litoměřice, kde vsítil 21 branek a na dalších 27 přihrál. Na východ Čech přišel v minulé sezoně koncem ledna a odehrál zde 11 utkání v nichž vstřelil 2 góly. Útočník by měl nastoupit již k zítřejšímu utkání proti HC Olomouc.

Reklama

Otakar Janecký před utkáním s Olomoucí

Hokejisté HC Dynamo Pardubice zítra odehrají své páté utkání na ledě HC Olomouc. Před pátečním utkání mají mají za sebou čtyři utkání nové sezony a s jednou výhrou jsou na dvanáctém místě tabulky. V neděli odehráli první derby s Mountfieldem HK s konečným skóre 1:2.

„Tak samozřejmě víme, že Olomouc hraje nepříjemný silový hokej, výborně bruslí. Také mají výbornou kondici. Rovněž jsou dobří i po taktické části. Speciální příprava na nadcházející utkání proběhla a jak se projeví, to uvidíme zítra. Už by měl nastoupil i útočník Jan Kloz, který k nám přichází na měsíční hostování,” řekl asistent trenéra Otakar Janecký.

„Já teda bych olomoucké hokejisty jako hráč nemiloval. A ani jako trenér, protože nehrají zas tak pohledný hokej. Věřím tomu, že my na ně vymyslíme účinnou taktiku a uděláme všechno proto, abychom přivezli nějaké body z Olomouce,” dodal.

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s.

Reklama


  •  
  •  
Reklama