Dítě v ohrožení > Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

KRAJ – AKTUALIZOVÁNO > Pohřešovaná dívka byla dnes nalezena. Děkujeme všem, kteří věnovali pozornost pátrací relaci.


Od včerejšího dne se pohřešuje dívka. Naposledy viděna na autobusové zastávce okolí Svitavska.

Na sobě by měla mít oblečenou bílou bundu s puntíky, legíny a na nohou obuté bílo-červené plátěné boty. U sebe by měla mít červený vak s knihami. Naposledy viděna 18. března 2019 v 07:00 hodin na autobusové zastávce v obci Koclířov okr. Svitavy.

Pokud máte informaci o tom, kde se pohybuje, volejte chrudimským policistům na číslo 974 572 651, využít můžete i tísňovou linku 158. Fotografii pohřešované včetně jejího jména a příjmení naleznete zde. Je-li odkaz neaktivní, pátrání bylo ukončeno. Za jakékoliv informace o této slečně předem děkujeme.

 

 

T. I.
pohřešovaná žena
Datum narození XX/XX/2004
Pátrání vyhlášeno 3/18/2019
Bydliště – okres PELHŘIMOV
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 150 cm
Zdánlivé stáří 14 až 15 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: stáří 14 – 15 let
vysoká 150 centimetrů
hnědé oči
dlouhé hnědé vlasy

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram