DÍTĚ V OHROŽENÍ! Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Pardubice – Všem, kdo pomáhali i kdo sdíleli naši výzvu o pomoc při pátrání po 13letém pohřešovaném chlapci děkujem. Byl nalezen a je v pořádku…

AKTUALIZACE > Chlapec se již našel…

Reklama

Zmizel v pátek po 8:00 ze školy. Světlé triko s obrázkem na hrudi, černá rozepínací mikina, tmavé tepláky s nápisem, tmavé boty. Děkujeme za RT a s informacemi o jeho pobytu na linku 156 nebo 158.

H. J. – pohřešovaný muž

Datum narození 3.9.2006
Pátrání vyhlášeno 11.10.2019
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 150 cm
Zdánlivé stáří 13 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
Reklama

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republikypp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR a Městská Policie Pardubice

  •  
  •  
Reklama