DÍTĚ V OHROŽENÍ! Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

SVITAVSKO – Dítě v ohrožení, po kterém jsme pátrali na Litomyšlsku bylo vypátráno. Děkujeme za pomoc…

Od včerejšího podvečera pátráme v Litomyšli a okolí po malém chlapci. Ten byl naposledy viděn ráno 1. července v 8:00 hodin a od té doby o něm nemají jeho blízcí žádnou zprávu. Je silnější 150 centimetrů vysoké postavy, má krátké hnědé vlasy a hnědě oči. Na sobě měl v době odchodu oblečené modré tričko s krátkým rukávem bez nápisu, modré plátěné kraťasy a černé plátěné tenisky.

Reklama

Pokud o pohřešovaném máte jakoukoliv informaci, sdělte nám ji na linku 158.

H. N. – pohřešovaný muž

Datum narození 1/21/2009
Pátrání vyhlášeno 7/1/2019
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 150 až 52 cm
Zdánlivé stáří 10 až 12 let

Krátký popis:

150 centimetrů vysoký
silnější postavy
krátké hnědé vlasy a hnědé oči
Reklama

Podrobný popis:

Na sobě měl v době odchodu oblečené modré tričko s krátkým rukávem bez nápisu, modré plátěné kraťasy a černé plátěné tenisky.


Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •  
Reklama