CityFest představuje kompletní sestavu světových hvězd pro ročník 2017!

Po elektrizující atmosféře prvního ročníku s Above & Beyond zavítá i v roce 2017 do krásného centra Pardubic Open Air Festival CITYFEST! V sobotu 24. června 2017 přivítá tento nový hudební festival hvězdné DJ’s z nejužší světové špičky, na své si přijdou milovníci trance a progressive hudby, kteří míří do Pardubic z mnoha zemí celé Evropy.

Line up 2.ročníku festivalu je poskládán z desítky hvězd nejvyšší světové úrovně, jejichž vystoupení jsou zárukou nezapomenutelné, více než 15 hodin trvající audiovizuální show!

Reklama
Reklama

Headlinerem je legendární Ferry Corsten, jehož doplní egyptské trance hvězdy Aly & Fila nebo oblíbená německá dvojice Kyau & Albert. Fanoušci Armada Music budou zcela jistě potěšeni trojicí Mark Sixma, Orjan Nilsen Khomha. V exkluzivním back2back setu se představí skvělí producenti labelu Anjunabeats, Genix a Sunny Lax, jejichž produkci pravidelně podporují loňští headlineři festivalu Above & Beyond. Speciálními hosty CITYFESTu a současně headlinery vnitřní stage jsou němečtí Cosmic Gate!

Z domácích CZ&SK DJ’s se představí především ReOrder, jehož hvězda stále stoupá i v celosvětovém měřítku, dále pak Michael C, Bon Finix, Martin Gredner, Flash a výherce DJ Contestu.

Stejně jako v loňském roce se CITYFEST uskuteční v areálu Tipsport Arény, v samém centru východočeských Pardubic. Festival je atraktivní kombinací dvou podií, z nichž jedno je umístěno pod širým nebem a druhé programově plynule naváže v útrobách moderní hokejové haly. Start festivalu je v sobotu 24. června ve 14 hodin a po více než 15 hodinách bude zakončen nad nedělním ránem.

Předprodej vstupenek probíhá na stránkách festivalu www.cityfest.cz nebo v prodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz). Ceny základních vstupenek odstartovaly na akční ceně 449Kč v 1. vlně, přičemž 1. a 2. vlna vstupenek byly velmi rychle vyprodány. Aktuálně je v prodeji 3. vlna, ve které je možné základní vstupenky pořídit od 649 korun.

V prodeji jsou také VIP vstupenky a VIP Gold vstupenky zahrnující neomezenou konzumaci vybraných nápojů a dalšího občerstvení. Více informací o vstupenkách je k dispozici na www.cityfest.cz/cs/vstupenky

Nenech si ujít největší open air festival taneční hudby v centru města!

CITYFEST DANCE MUSIC OPEN AIR FESTIVAL
24.06.2017 – Pardubice (Areál Tipsport Arény)
Více informací na www.cityfest.cz

Předprodej:
http://www.cityfest.cz/cs/vstupenky
https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=135858

Facebook: https://www.facebook.com/cityfestpardubice/
Událost: https://www.facebook.com/events/547571785450650/

CityFest 2016 – Aftermovie: https://www.youtube.com/watch?v=RmFLfBurbhs
CityFest 2017 – Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=e0uIObRPrFE&t=2s

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram