Červnové akce aneb Co stihnout ještě před letními prázdninami…

Pardubice – Letní prázdniny se kvapem blíží, než ale nastanou, má pro Vás Ekocentrum PALETA nachystaných ještě několik akcí.

První neděli v měsíci opět proběhne Odpoledne se zvířátky. Ovšem pozor, bude to v tomto školním roce naposledy – i naše zvířátka pak budou mít prázdniny, a to jistě zasloužené. Na rozloučenou jim můžete donést nějaké tvrdé pečivo, jablíčka, mrkve a jiné dobroty, rádi si na nich pochutnají.

Reklama
Reklama

6. června máte možnost navštívit přednášku MUDr. Jarmily Klímové na téma Mužsko-ženské principy v psychosomatice. Jarmila Klímová patří k mediálně nejznámějším osobnostem psychosomatiky v Čechách. Psychosomatika podle ní nezohledňuje pouze biologickou a psychickou stránku bytí, ale i tu sociální, energetickou a spirituální, přičemž všechny z nich jsou propojeny. Zaujalo-li Vás téma přednášky, zarezervujte si místo a dorazte.

Pokud máte doma věci, které již nepotřebujete, ale je Vám líto je vyhodit, pojďte je 11. června prodat na náš Bleší trh – třeba ještě někomu udělají radost. I v tomto případě si ovšem musíte své místo předem zarezervovat.

Milujete cestování a hledáte inspiraci, kam vyrazit? Nebo si jen rádi prohlížíte fotografie z cizích zemí od jiných cestovatelů? Ať tak či onak, zastavte se mezi 18. a 28. červnem v Natura parku a zhlédněte výstavu s názvem Rozmanitost přírody. Budou na vás čekat snímky dobrodruha, který zachycuje krásu a jedinečnost přírody v různých koutech světa.

Oheň, tajuplná světýlka, bylinky, víly, cesta za pokladem… To vše neodmyslitelně patří k jedné z nejmagičtějších nocí v roce – k noci svatojánské. A ani na naší Svatojánské noci 23. června o to nepřijdete. Čeká Vás například výroba bylinkových sirupů, škapulířů, víl z ovčí vlny či lampiónů na vodu. Letos se navíc můžete těšit na ukázku živých sov. A půlnoční překvapení? Bude!

Více informací o akcích a kontakty pro rezervaci míst naleznete na www.paleta.cz nebo www.natura-park.cz

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram