Březnové akce v Natura parku…

Pardubice – Březen – za kamna vlezem? To by byla veliká škoda, protože Ekocentrum PALETA pro Vás na tento měsíc připravilo spoustu akcí.

První neděli v měsíci se koná již tradiční Odpoledne se zvířátky. V zookoutku se potkáte nejen s králíky, morčaty, činčilou, potkany, ale také s agamou, scinkem či pakobylkami. Obvykle si při návštěvě Natura parku můžete živočichy pouze prohlédnout za sklem, během Odpoledne se zvířátky však máte možnost si je také pohladit, pochovat a dozvědět se o nich něco zajímavého.

Reklama
Reklama

8. března bude Ondřej Landa povídat o alternativním životě v Rumunsku a v Japonsku, o přínosech a úskalích soběstačnosti a o tom, jak umění samoty a samostatnosti souvisí s ekologií a s meditační praxí. Pokud Vás toto téma zajímá, navštivte přednášku Český Banát, japonský Zen a návrat (nejen) k přírodě.

9. března můžete poprvé zhlédnout výstavu fotografií Ženy z Madagaskaru. Vernisáž k výstavě s přednáškou samotné francouzské autorky výstavy malgašského původu Koléane Foxonet začíná v 17 hodin. Výstava bude poté trvat až do 3. dubna.

Poznáváte-li cizí země raději skrze filmy, jeden takový se bude promítat 22. března. Jmenuje se Bulharsko z výšky a bude doprovázen ochutnávkami v bulharském stylu.

A pokud máte doma školáka a nevíte, kam s ním v těchto mrazivých dnech zajít, přijďte si vyzkoušet questingovou hru Jak se stát druidem – je téměř celá uvnitř budovy, takže se nemusíte bát ani nepříznivého počasí. Přístupná denně mezi 14. a 21. hodinou.

Více informací o akcích naleznete na www.paleta.cz

Zdroj a foto: Ekocentrum PALETA

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram