Blíží se Animalfest – pardubický festival, který pomáhá…

Pardubice – Benefiční akci pořádá od roku 2001 pardubické Ekocentrum PALETA. Kapely jako obvykle zahrají v ABC klubu ve Štolbově ulici – a to již ve čtvrtek 1. února 2018.

Na festivalu letos vystoupí Vypsaná fiXa, The Chancers, Honza Křížek a Poletíme? Dále návštěvníky čeká turnaj ve fotbálku, naučná stezka, výtvarná soutěž a tombola o ceny. Začíná se v 19 hodin a vstupenku pořídíte na místě za 100 Kč.

Reklama
Reklama

Každý rok putuje celý výtěžek ze vstupného do vybrané záchranné stanice pro handicapované živočichy – tentokrát do obce Lipec. Zde funguje záchranná stanice od roku 2007. Od té doby jí prošlo mnoho raněných zvířat, z nichž velkou část se podařilo vrátit zpět do volné přírody. Někteří živočichové se ale do svého přirozeného prostředí bohužel navrátit nemohou a zůstávají trvale v péči stanice.

Provoz záchranných stanic je náročný a často jej tato zařízení financují z vlastních zdrojů a sponzorských darů. Těší nás, že jim můžeme festivalem alespoň trochu pomoci,“ řekl Petr Martínek, jeden z organizátorů Animalfestu.

Více informací na www.paleta.cz a na Facebooku Ekocentra PALETA.

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram