Bittová, Dusilová a Načeva opět spolu…

Praha – Po roce se na podium vrátí jeden z nejúspěšnějších projektů loňského roku, ve kterém se potkaly tři zpěvačky: Iva Bittová, Lenka Dusilová a Monika Načeva.

Když toto neobvyklé dámské trio ohlásilo 4 koncerty na prosinec loňského roku, vzali fanoušci lístky útokem. Koncerty byly vyprodány v řádu hodin, nejvýše dnů. Spojení tří zpěvaček, kdy každá patří do jiného žánru, bylo tak neobvyklé, že ani samy protagonistky nevěděly, zda v společném koncertování budou pokračovat. Publikum však bylo nadšeno komorní atmosférou koncertů, kdy dámy rozehrály svoje společné party každá tím, co je jí vlastním. Vznikla tak hudba, která překvapila všechny propojením žánrů a různých hudebních oblastí ve velice působivý celek. Zpěvačky si vzájemně umělecky i lidsky doslova káply do noty, a rozhodnutí koncerty opět zopakovat přišlo zcela přirozeně.

Reklama
Reklama
Po roce se trio vrací, aby odehrálo 7 koncertů.

Nejprve se trio představí na jediném letním festivalu, a to 25.8.2018 na Festivalu nepopulární hudby Eurotrialog Mikulov. Na podzim se dámy znovu sejdou ve zkušebně, aby celý projekt opět hudebně posunuly dál, a na listopadových koncertech překvapily zase něčím novým.

Iva Bittová se etablovala na světové hudební scéně mezi nejžádanější hudebníky alternativní scény, o Lence Dusilové se mluví jako o jedné z nejlepších zpěvaček české hudby, zatímco Monika Načeva kráčí vlastní cestou fúzí žánrů od šansonu po techno. Všechny tři zpěvačky vydávají velice ceněná alba. Ač každá pochází z jiného hudebního prostředí, nalezly v tomto neobvyklém triu společný hudební jazyk. Hudební program zazní v listopadu na 7 koncertech. V plánu je také vydání hudebního alba a videa, natočeného na loňských koncertech.

Vzhledem k dlouholetým plánům Ivy Bittové nelze případné další koncerty očekávat dříve, než v roce 2020.

Informace:

Název: Bittová/Dusilová/Načeva: Spolu

23.11. pá České Budějovice – KD Vltava 19:30 hodin
24.11. so Pardubice – KD Hronovická 19:30 hodin
26.11. po Brno – Sono centrum 19:30 hodin
27.11. út Ostrava – Evangelický kostel 19:30 hodin
28.11. st Praha – Palác Akropolis 19:30 hodin
29.11. čt Praha – Palác Akropolis 19:30 hodin
30.11. pá Jablonec nad Nisou Eurocentrum 19:30 hodin

Předprodej 650 Kč v síti Ticketstream

www.bittova-dusilova-naceva.cz

Pořádá A.M.P Romek Hanzlík a Applaus Booking Tomáš Paleta

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram