BAROKO NAOKO slavnost, jakou Kuks ještě nezažil…

Do Kuksu se vrátí barokní rej a přeneseme vás o 300 let zpět již tuto sobotu 17. června 2017.

Přímo doprostřed velkolepé barokní slavnosti. Živé obrazy ze Šporkovy doby. Hudba a tanec. Divadlo a loutky. Barokní jarmark. Vojenské ležení. Dobové atrakce pro děti. Ohňová show.
Čeká vás svět masek, nádherných šatů a dámských vějířů, ale i kyrysů a zbraní. Potkáte průvody urozených pánů, komtes a dvorních dam, kejklíře, artisty a hudebníky. Kuks obsadí císařská kavalerie. Uvidíte život ve vojenském ležení i turnaje na koních. A večer barokní ohňovou show.

Reklama

PROGRAM SLAVNOSTI OD 9 DO 22 HODIN

Stovky kostýmovaných postav, barokní jarmark, tanečníci, kejklíři i loutková představení. Dobové dětské atrakce v bylinkové zahradě. Vojenské ležení císařských vojáků i netradiční prohlídky hospitálu s živými kostýmovanými obrazy. A večerní ohňová show!

ÚČINKUJÍCÍ OD ANIMÁTY PO ŽÍŽELEVES

Kdo jsou všichni ti kejklíři, tanečníce, hudebníci a šermíři? Prohlédněte si medailonky těch, kteří vás celý den budou bavit.

SLAVNOSTI PRO DĚTI DOBOVÉ ATRAKCE I MOBILNÍ HRA

Děti zabaví šňůra loutkových představení, unikátní ručně poháněný kolotoč a spousta her. Vyzkoušejte i novou mobilní hru Skryté příběhy a pomozte hraběti Šporkovi v misi Přepadení zámku!

BAROKNÍ JARMARK A SKVĚLÉ JÍDLO

Více než stovka stánků v hospitálu, bývalých lázních i na loukách mezi nimi. Ukázky řemesel, regionální potraviny, řemeslné výrobky a pochutiny. Síly načerpáte ve dvou restauracích, dvou gastro zónách s občerstvením nebo v polním hostinci ve vojenském ležení.
Zdroj a více informací najdete v odkazu > www.zkuskuks.cz
  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram