Aneta zve pod širou oblohu do krajiny Na Radosti…

Aneta Langerová chystá na léto sérii koncertů, které odehraje pod širou oblohou. Jejími písněmi, jež vznikaly uprostřed divoké šumavské přírody, se rozezní lesní divadlo a další krásná místa, jako jsou amfiteátry, nádvoří zámku či hradů.

“Na letní koncertování se vždy těším. Většinu písní z alba Na Radosti jsme s Jakubem Zitkem psali v létě uprostřed lesů. Když je teď zpívám pod oblohou plnou hvězd, o to intenzivněji vnímám blízkost přírody, a cítím se být její součástí”, říká Aneta Langerová a dodává: “Příběhy z Na Radosti obživnou a já se nechám vtáhnout. Když se kolem mě rozprostře ticho a já zpívám píseň Tráva nebo Na Radosti, cítím zvláštní pokoru. U Tragédie se občas bojím :-). Na podiu je se mnou úžasná kapela. Jsou to nejen skvělí muzikanti, ale i lidé, kteří mě vždy podrží, když potřebuji. Poslední dva a půl roku je krásným a plynulým pokračováním období Pár míst, na které dodnes ráda vzpomínám. Naplnil se další důležitý krok v mém životě. Na Radosti je taková moje zhmotněná vnitřní krajina.”

Reklama
Reklama

Na turné Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z posledního alba nechybí ani starší skladby v nových aranžích.

Během léta ještě Anetu čeká 18 vystoupení. Mimo jiné vystoupí na hudebních festivalech Colours of Ostrava, Sázavafest, Design Piknik v Počátkách či Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou. V srpnu se vrací na letní scénu divadla Ungelt komorní muzikál Touha jménem Einodis, ve kterém Aneta již pátým rokem ztvárňuje baronku Sidonii Nádhernou, coby alter ego zpěvačky Marty Kubišové.

S Martou Kubišovou se bude potkávat na jednom podiu i v září a říjnu. Doprovodí ji na některých koncertech jako host jejího posledního turné “MARTA N A P O S L E D Y”, kterým se fenomenální zpěvačka rozloučí s pěveckou kariérou.

V říjnu bude též uveden do kin film 8 hlav šílenství, ve kterém Aneta ztvárnila hlavní roli ruské básnířky Anny Barkovové.

Po prázdninách vyjde nové DVD+CD “Na vlně radosti” s živým záznamem koncertu z pražského Fora Karlín, kterým Aneta v závěru roku 2016 oslavila dva roky “Na Radosti”.

Termíny turné Na Radosti 2017 “Pod širou oblohou“:

13.7.2017 – Hrad Svojanov, nádvoří
14.7.2017 – Buchlovice, Zámecký amfiteátr
6.8.2017 – Praha, Letní scéna Vyšehrad
7.8.2017 – Praha, Letní scéna Vyšehrad
8.8.2017 – Tišnov, letní kino
25.8.2017 – Sloup v Čechách, Lesní divadlo

Veškeré informace o vystoupeních a předprodeji vstupenek naleznete na webu: www.langerovaaneta.cz

Zdroj: SHERWOOD Digital
Foto titulní: Olga Špátová

 

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram